Prezentace klienta

Vyhrajte ochutnávkový balíček produktů pro efektivní hubnutí

Czech News Center, a. s.

Zhubněte jednou pro vždy s The 1:1 Diet

Hlavní obrázek soutěže

Přemýšlíte o změně životního stylu? Chtěli byste konečně zhubnout? Pak doporučujeme vyzkoušet efektivní redukční program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Program existuje na trhu téměř 50 let a pomohl zredukovat váhu tisícům lidem nejen v ČR, ale po celém světě. Je podložen lékařskými studiemi a byl vyvinut britskými vědci a lékaři.

V čem program spočívá? Jsou to právě 3 pilíře:

  1. Poradce – abyste na hubnutí nebyli sami
  2. Plán – připravíme vám jídelníček na míru
  3. Produkty – vyvážená komplexní jídla, která vám dodají potřebné vitamíny a hlídají kalorie

Vaše cesta v programu The 1:1 Diet bude rozmanitá a vzrušující. Nečekejte další nejistou metodu, která vás připraví o čas. Seznámíme se, zjistíme vaše očekávání a připravíme individuální stravovací plán vyvinutý britskými lékaři. 

Díky intenzivní podpoře výživového poradce a s našimi lahodnými jídly půjdou kila dolů. Nepocítíte hlad a budete mít dostatek energie, bílkovin a vitamínů. Na pravidelných schůzkách vás budeme motivovat k dosažení vašeho cíle. 

A právě nyní můžete soutěžit o 3 balíčky skvělých produktů The 1:1 Diet. Zjistíte, že dieta a jídelníčky nemusí být mdlé a složité na přípravu. Produkty The 1:1 Diet chutnají skvěle a obsahují potřebné živiny pro efektivní hubnutí. Objevte škálu lahodných jídel, koktejlů, polévek, smoothies a snacků. 

Výherní balíček obsahuje:

Slaný pokrm + polévku + Shaker + koktejl + proteinové chipsy + Shake’N‘Go + tyčinku + sladkou svačinku

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků. 

Klikněte níže na tlačítko „Chci soutěžit“ a pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku nejpozději do 23. 1. 2022. Hodně štěstí!

www.one2onediet.cz 

K soutěži se již nelze přihlásit.