Prezentace klienta

Soutěžte s námi o velikonoční vajíčko plné luxusních kosmetických produktů Rituals!

Amerigo, s. r. o.

Užijte si luxus s kosmetikou Rituals

Hlavní obrázek soutěže

Velikonoce jsou časem nových začátků, příroda se znovu probouzí a je to vítaný okamžik obnovy a osvěžení. Udělejte svým blízkým nebo třeba sobě radost netradiční voňavou výslužkou a oslavte každý den jako nový začátek s unisex pečujícími produkty založenými na báječné vůni sladkého pomeranče a cedrového dřeva.

Kořeněná, ale zároveň sladká vůně sladkého pomeranče vás naplní energií a dobrou náladou. V Číně je oranžová barva symbolem zlata a bohatství. Darování pomeranče tak vyjadřuje přání štěstí a prosperity. Olej z cedrového dřeva má povzbuzující, dřevitou vůni. Majestátní stálezelené stromy jsou symbolem statečnosti a nesmrtelnosti. 

Limitovaná edice velikonočního vajíčka The Ritual of Mehr je vhodná pro ženy i muže.  Zažijte něco nového a dopřejte si výjimečný požitek z pečující rutiny díky luxusním a jedinečným produktům péče o tělo, které budou přinášet radost ještě dlouho po Velikonocích. 

Soutěžíme o 3 velikonoční vajíčka.

Jak se do soutěže zapojit?

Je to jednoduché. Klikněte níže na Chci soutěžit nejpozději do  3. 4. 2022 a odpovězte správně na soutěžní otázku. Následně budeme kontaktovat 3 výherce. 

 

K soutěži se již nelze přihlásit.