Prezentace klienta

Vyhrajte poukázky na nákup audioknih z webu Audioteka.cz

Czech News Center, a. s.

Relaxujte při poslechu audioknih. Vyhrajte voucher v hodnotě 500 Kč

Hlavní obrázek soutěže

Přemýšlíte, jak zabavit děti při dlouhých cestách v autě? Rádi byste si dopřáli pauzu od večerního předčítání, aniž byste ratolesti připravili o jejich oblíbené pohádky? Nebo si chcete i v plném hotelovém pokoji dopřát trochu klidu a utéct na chvíli do vlastního světa? Pak jsou audioknihy ideální volbou. A právě teď si o ně s námi můžete zasoutěžit. Pro každého ze tří výherců máme připravený voucher v hodnotě 500 Kč na nákup audioknih z webu Audioteka.cz.

Dobrou zprávu máme i pro ty, kteří v soutěži neuspějí. Výhodně si teď audioknihovničku může doplnit každý. Audioteka totiž v rámci akci „Červen měsíc audioknih“ nabízí do 30. 6. 2022 vybrané tituly se slevou až 60 %.

Nenechte si ujít zajímavou akci

V praxi to probíhá tak, že Audioteka zveřejní každý červnový čtvrtek zhruba čtyřicet audioknih, které můžete pořídit za jednotnou cenu 149 Kč. U některých titulů tak ušetříte více než polovinu původní ceny. K mání jsou díla napříč žánry. Četné zastoupení mají posluchačsky oblíbené detektivky, thrillery, sci-fi a fantasy, ale také humorné příběhy, faktografická díla nebo audioknihy věnované osobnímu rozvoji.

Chybět samozřejmě nemůžou ani pohádky – od klasiky, jako jsou například Hurvínkovy příběhy, po modernější pojetí. Mix audioknih, které jsou k dostání za akční cenu, se každý týden mění, a tak se vyplatí web Audioteky sledovat průběžně, aby vám žádný z titulů neunikl.

Než si audioknihu pořídíte, můžete se předem přesvědčit, jestli vám její zpracování vyhovuje. U každého díla najdete ukázku zdarma. Kromě pohodlného poslechu v aplikaci Audioteka lze audioknihy stáhnout i v mp3 formátu, abyste je měli k dispozici na výletech či dovolených, které strávíte offline.

Soutěžte o audioknihy dle vlastního výběru

Audioteka nám navíc poskytla ceny pro tři výherce této soutěže. Pro každého z nich máme připravený voucher v hodnotě 500 Kč, za který si může pořídit audioknihy dle vlastního výběru. K dispozici má přitom celý katalog čítající více než 7 000 titulů.

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku. Hodně štěstí! 

Gratulujeme výhercům!

Dana Z. (vocilka) ID 118
Markéta Macháčková (Machalajda) ID 23559
Eva N. (leto-e) ID 153915

K soutěži se již nelze přihlásit.