Prezentace klienta

Soutěžíme s Audiotekou

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte audioknihy dle vlastního výběru

Hlavní obrázek soutěže

Přemýšlíte, jak rodině zpříjemnit dlouhé cesty k moři nebo na prázdninové výlety? Skvělým pomocníkem vám budou audioknihy. Právě teď můžete při jejich pořízení potěšit i vaši rodinnou kasu. Pro tři výherce této soutěže máme poukázku v hodnotě 500 Kč, za které si můžete vybrat audioknihy dle vlastního vkusu. Dobrou zprávu máme i pro ty, kdo nechtějí spoléhat na štěstí v soutěži.

Na Audiotece totiž právě probíhá Červen měsíc audioknih. V rámci této již tradiční akce se až do 30. června 2024 postupně představí stovky audioknih, které koupíte za jednotnou cenu 249 Kč za kus. 
U některých z nich to znamená slevu přesahující 50 %. 

V akci jsou hojně zastoupené detektivky a také fantasy a sci-fi, které patří u posluchačů Audioteky k nejoblíbenějším. Na své si ale přijdou i příznivci dalších žánrů včetně biografií, osobního rozvoje nebo společenské prózy. 

V nabídce jsou pochopitelně i tituly pro děti a mládež. Například v druhé etapě akce, která startuje již 12. června, můžete výhodně pořídit šestihodinový komplet příběhů oblíbených žáků 3. B, tedy Macha a Šebestové. Pro starší děti je připravena audiokniha Operace Banány od britského autora Davida Walliamse, kterého někteří kritici označují za nového Roalda Dahla. Jeho příběhy s překvapivou pointou a černým humorem sklízí u dětí velký úspěch. 

Milovníkům klasiky pak doporučujeme počkat na závěrečnou třetí etapu Června měsíce audioknih, kdy bude v akci Velká audiokniha pohádek. Na ní původní české pohádky Boženy Němcové, Karla Jaromíra Erbena nebo Františka Hrubína vyprávějí Karel Höger, Josef Kemr a další přední čeští herci.

Získejte 500 Kč na nákup audioknih

Pokud chcete soutěžit o jeden ze tří poukazů na nákup audioknih v hodnotě 500 Kč dle vlastního výběru, který můžete uplatnit právě na webu Audioteka.cz, klikněte na Chci soutěžit a zodpovězte správně soutěžní otázku nejpozději do 23. 6. 2024.