Prezentace klienta

Vyhrajte balíček BEBELO® pro nejmenší

Czech News Center, a.s.

Vše pro vaše miminko - od kojeneckých nebo batolecích mlék, přes kosmetiku až po plenky

Hlavní obrázek soutěže

Značka BEBELO® je vyvinuta s láskou k miminkům a přináší kompletní sortiment produktů – od kojeneckých mlék přes plenky až po dětskou kosmetiku. Rozumí jejich potřebám od narození až po první krůčky a doprovází maminky a tatínky v každodenní péči o jejich malé poklady. Jak miminko roste, mění se i nároky na jeho výživu a péči. 
Značka BEBELO® je k dostání exkluzivně v lékárnách Dr.Max nebo na e-shopu www.drmax.cz
Spolu s profesionální radou odborníků v lékárnách získáváte jistotu, že s výrobky BEBELO® dáváte svému miminku to nejlepší. 

Kojenecká výživa BEBELO® má komplexní a vyvážené složení, které zohledňuje specifické výživové potřeby miminek v každém období jejich vývoje. A neobsahují palmový olej. Dětská kosmetika BEBELO® CARE byla vyvinuta s ohledem na jemnou pokožku miminek a je vhodná pro děti již od prvního dne života. Výrobky BEBELO® CARE mají příjemnou vůni a lehkou strukturu, snadno se nanášejí a roztírají. 
Řadu BEBELO® CARE tvoří také dětské plenky vhodné pro novorozence až po plenkové kalhotky pro aktivní děti. Nechybí ani absorpční podložky a vlhčené ubrousky pro pohodlné přebalování doma i na cestách. Vše je vyrobeno v prémiové kvalitě s ohledem na citlivou dětskou pokožku. 

Více se dozvíte na www.bebelo.cz 

Soutěžíme celkem o 5 balíčků produktů BEBELO®. Výherní balíček obsahuje BEBELO® Milk 2 nebo 3 (podle věku dítěte), BEBELO® Diapers nebo Pants (pleny nebo plenkové kalhotky podle hmotnosti dítěte), BEBELO® Wet Wipes, BEBELO® Nappy Ointment, BEBELO® Baby Wash 3in1, BEBELO® Baby Cream, BEBELO® Massage Gel a BEBELO® bryndák v hodnotě až 1 400 Kč. Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy.

Jak soutěžit?

Do soutěže se zapojíte kliknutím na tlačítko Chci soutěžit pod tímto textem a správným zodpovězením soutěžní otázky. Soutěž trvá od 11. 10. 2021  do 17. 10. 2021. Následně vylosujeme 5 výherců, které budeme kontaktovat. 

Gratulujeme výhercům! 

Markéta R. (Marketacekkk) ID 472095
Kateřina T. (KathrinaT) ID 51337
Jana J. (Sluníčko Jana) ID 14894
Pavel K. (kalvíno) ID 194338
Markéta J. (markyja) ID 62326

K soutěži se již nelze přihlásit.