Prezentace klienta

Vyhrajte balíček produktů pro nejmenší Bebelo®

Czech News Center, a. s.

Vše pro vaše miminko - od kojeneckých nebo batolecích mlék, přes kosmetiku až po plenky

Hlavní obrázek soutěže

Značka BEBELO® je vyvinuta s láskou k miminkům a přináší kompletní sortiment produktů – od kojeneckých mlék přes plenky až po dětskou kosmetiku. Rozumí jejich potřebám od narození až po první krůčky a doprovází maminky a tatínky v každodenní péči o jejich malé poklady. Jak miminko roste, mění se i nároky na jeho výživu a péči. 

Značka BEBELO® je k dostání exkluzivně v lékárnách Dr.Max nebo na e-shopu www.drmax.cz

Spolu s profesionální radou odborníků v lékárnách získáváte jistotu, že s výrobky BEBELO® dáváte svému miminku to nejlepší. 

Kojenecká výživa BEBELO® má komplexní a vyvážené složení, které zohledňuje specifické výživové potřeby miminek v každém období jejich vývoje. A neobsahují palmový olej. Dětská kosmetika BEBELO® CARE byla vyvinuta s ohledem na jemnou pokožku miminek a je vhodná pro děti již od prvního dne života. Výrobky BEBELO® CARE mají příjemnou vůni a lehkou strukturu, snadno se nanášejí a roztírají. 

Řadu BEBELO® CARE tvoří také dětské plenky vhodné pro novorozence až po plenkové kalhotky pro aktivní děti. Nechybí ani absorpční podložky a vlhčené ubrousky pro pohodlné přebalování doma i na cestách. Vše je vyrobeno v prémiové kvalitě s ohledem na citlivou dětskou pokožku. 

Více se dozvíte na www.bebelo.cz 

Soutěžíme celkem o 5 balíčků produktů BEBELO®. Výherní balíček obsahuje BEBELO® Milk 2 nebo 3 (podle věku dítěte), BEBELO® Diapers nebo Pants (pleny nebo plenkové kalhotky podle hmotnosti dítěte), BEBELO® Wet Wipes, BEBELO® Nappy Ointment, BEBELO® Baby Wash 3in1, BEBELO® Baby Cream, BEBELO® Massage Gel a BEBELO® bryndák v hodnotě až 1 400 Kč. Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy.

Jak soutěžit?

Do soutěže se zapojíte kliknutím na tlačítko Chci soutěžit pod tímto textem a správným zodpovězením soutěžní otázky. Soutěž trvá od 5. 10. 2022  do 13. 10. 2022. Následně vylosujeme 5 výherců, které budeme kontaktovat.

Gratulujeme výhercům! 

Lucie L. (dudlinka13) ID 362737
Alena T. (*n*a*n*u*k*) ID 498164
Jana K. (jaku) ID 14621
Monika M. (mon) ID 299
Marie M. (Piperinka) ID 648763

 

K soutěži se již nelze přihlásit.