Prezentace klienta

Soutěžíme o plyšového kamaráda Canpol babies

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte plyšového kamaráda Canpol babies

Hlavní obrázek soutěže

O co se hraje?

Objevte Plyšového kolouška s melodiemi a projektorem značky Canpol babies, který je určen těm nejmenším dětem. Můžete se těšit na jemné melodie, které děťátko krásně uklidní a usnadní usínání. Koloušek má kouzelné bříško, které promítá v jemných barvách hvězdičky a po 30 minutách se automaticky vypne. Hračka disponuje pěti různými stupni hlasitosti, takže melodii můžete přizpůsobit potřebám miminka. Strojek s projekcí se navíc dá jednoduše vyndat a hračku tak můžete kdykoliv vyprat. Dárkové balení je jako stvořené pro velké překvapení, nemyslíte? Dnes tak můžete soutěž o jednoho růžového a jednoho hnědého kolouška!

Canpol babies

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 700 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.

Jak vyhrát?

Klikněte níže na n Chci soutěžit, odpovězte správně na naši otázku nejpozději do 11. 6. a my následně vylosujeme 2 výherce, kterým uděláme radost Plyšovým kolouškem s melodiemi a projektorem 3v1 Canpol babies.

K soutěži se již nelze přihlásit.