Prezentace klienta

Soutěž s Dr.Max o kosmetiku NUANCE

Česká lékárna holding, a.s.,

5 druhů kyseliny hyaluronové pro krásnou a mladistvou pleť

Hlavní obrázek soutěže

Hyaluron Active HA5 je nová řada pleťové kosmetiky od značky NUANCE, založená na unikátních účincích 5 druhů kyseliny hyaluronové. Každý typ kyseliny hyaluronové má jinou velikost molekuly, a proto proniká do různých vrstev pokožky, kde působí omlazujícím efektem, vyplňuje vrásky, dokonale hydratuje, vrací pokožce pružnost a podporuje biologickou aktivitu uvnitř kůže, čímž zpomaluje projevy stárnutí pleti. 

Řada Hyaluron Active HA5 obsahuje 5 produktů pro komplexní péči o pleť: denní krém pro normální a smíšenou pleť, denní krém pro suchou pleť, noční krém, sérum a oční krém pro všechny typy pleti. Více o jednotlivých produktech se dozvíte ZDE. Produkty značky Nuance jsou k dostání pouze v lékárnách Dr.Max a na www.drmax.cz.

Soutěžíme celkem o 3 balíčky kosmetiky NUANCE Hyaluron Active. Výherní balíček v celkové hodnotě 2 496 Kč obsahuje denní krém pro normální a smíšenou pleť 50 ml, noční krém 50 ml, sérum 30 ml a oční krém 15 ml pro všechny typy pleti. 

Do soutěže se zapojíte kliknutím na tlačítko Chci soutěžit pod tímto textem a správným zodpovězením soutěžní otázky. Soutěž trvá od 8. 2. do 14. 2. 2021. Následně vylosujeme 3 výherce, které budeme kontaktovat.

Hodně štěstí!

Jestli nechcete spoléhat na štěstí ve hře, pořiďte si kosmetiku NUANCE Hyaluron Active hned a s 20% slevou. Slevu můžete využít do 28.2.2021 při zadání slevového kódu: Nuancehyaluron-soutez-mimibazar

Máme vítěze! 

Správná odpověď na soutěžní otázku byla za b), produkty NUANCE Hyaluron Active obsahují 5 druhů kyseliny hyaluronové. Na výhru se mohou těšit: 

Jana N. (321janina) ID 374032
Renata M. (bremberica) ID 198804
Kateřina K. (katulinkak) ID 82337

Gratulujeme!

 

K soutěži se již nelze přihlásit.