Prezentace klienta

Vyhrajte přípravky Femarelle® pro ženy

Medindex, spol. s r.o.

Získejte přípravky pro ženy FEMARELLE® – účinek potvrzuje 8 z 10 žen a změnu poznáte už po 1 měsíci užívání *

Hlavní obrázek soutěže

Pozorujete na sobě první vrásky, změny nálad a únavu? Nebo Vás trápí návaly, noční pocení a problematický spánek? Vyzkoušejte Femarelle®!
 

  • Femarelle® Rejuvenate 40+ = Anti-aging pro vaše tělo

pro ženy po 40., které vnímají první změny spojené s úbytkem estrogenu (únava, první nepravidelnosti menstruačního cyklu, první vrásky, výkyvy nálad).

Obsahuje patentovaný fermentovaný sójový extrakt. Obsažené vitaminy B2 a B7 (biotin) pomáhají udržet krásné vlasy a pokožku bez vrásek, přispívají k udržení normálního stavu vaginální sliznice. Jsou důležité pro psychickou pohodu, přispívají k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti, snižují míru únavy a vyčerpání, pozitivně ovlivňují energetický metabolismus.

Mezi nejčastější příznaky menopauzy patří návaly horka, noční pocení, změny nálad a poruchy spánku.  Snížená kvalita života souvisí s úzkostmi, depresemi a snížením libida.

  • Femarelle® Recharge 50+ = Přemůže menopauzu a zkrotí hormonální bouři

Obsahuje patentovaný fermentovaný sójový extrakt, lněné semínko a vitamin B6, který se podílí na regulaci hormonální aktivity. Je důležitý pro psychickou pohodu, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti, snižuje míru únavy a vyčerpání. Pozitivně působí na energetický metabolismus. Len příznivě ovlivňuje komfort při menopauze.

Přípravky Femarelle® jsou doplňky stravy určené pro ženy 40+,50+ a 60+. K dostání v lékárně. Koupit můžete na  https://www.femarelle.cz/kde-koupit

Jak se zapojit do soutěže? 

Klikněte níže na Chci soutěžit nejpozději do 17. 10. 2021, odpovězte správně na soutěžní otázku a my pak vybereme 3 výherce přípravků Femarelle®

Hodně štěstí! 

*více informací na www.femarelle.cz

Gratulujeme výhercům! 

Hana H. (haysekm21) ID 370600
Šárka M. (Sarka76) ID 72146
Michaela M. (mikys) ID 37407

K soutěži se již nelze přihlásit.