Prezentace klienta

Vyhrajte interaktivní farmu plnou zvířátek od Fisher-Price®

Czech News Center, a.s.

Užijte si plno zábavy s hračkami Little People od Fisher-Price®

Hlavní obrázek soutěže

Holky obvykle dávají přednost panenkám, kluci zase autíčkům, hře se zvířátky ale propadnou všichni bez rozdílu. Vyhrajte pro své malé farmáře skvělou sadu Little People® Caring for Animals Farm od Fisher-Price® a užijte si skvělou zábavu! Úžasná interaktivní farma už čeká třeba právě na vás!

Které batole nemiluje hraní si s roztomilými zvířátky. Nejoblíbenější jsou ta domácí, jako je kravička, slepička, prasátko a koníček. A teď si představte, že je k nim ještě úžasná interaktivní farma, díky které se zvídavé děti snadno zabaví, ale zároveň procvičují všechny smysly a přirozeně se učí novým znalostem a dovednostem.

Hračka, která rozvíjí základní dětské smysly 

Díky setu Little People® Caring for Animals Farm od Fisher-Price® mohou batolata pomáhat farmáři pečovat o všechny své zvířecí přátele, od líhnoucích se kuřat, po ustájení koně ke spánku a předvádění prasátku a kravičce, jak se střídat při propadávání seníkem. A jak si malí farmáři hrají a prozkoumávají, zábavné písničky, zvuky a fráze je při tom učí počítání, barvy, zvuky zvířat a další tolik potřebné znalosti a to díky třem úrovním Smart Stages ™, které rostou spolu s vaším dítětem. Obrovskou výhodou je také možnost přepnutí mezi pěti jazyky, k dispozici je nejen čeština a slovenština, ale i angličtina, popřípadě polština a maďarština.

A pokud se farma náhodou omrzí, můžete sáhnout po některém z dalších setů Little People® od Fisher-Price®, které děti naučí potřebným znalostem a rozvíjejí fantazii. Jeden je zajímavější než druhý, všechny samozřejmě vydávají realistické zvuky a nechybí ani zábavné písničky. Malé požárníky zaujme hasičský vůz Little People® Helping others s hasičkou Erikou a jejím partnerem hasičem Karsonem, s nimiž hned mohou vyrazit na záchrannou misi. Za vzrušujícím dobrodružstvím se mohou denně vydávat také s letadlem Little People® Travel Together, jehož součástí jsou i figurky pilota Kurta a pasažérky Emmy. Nebo můžete zkusit batolata nadchnout pro jejich budoucí cesty do školy s vozidlem s motivem školního autobusu Little People® Sit with Me School Bus s řidičkou Emily a malým školákem Eddiem.

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a zodpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 4.7.2021. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na farmu Little People.

Gratulujeme výhercům!

Marek S. (marek_smrcek) ID 173766 
Marcela P. (mersedess) ID 431418 
Věra B. (Baronka) ID 31927

 

 

K soutěži se již nelze přihlásit.