Prezentace klienta

Soutěžíme o balíček lepidel Herkules

Czech News Center, a.s.

HERKULES – lepidlo plné nápadů!

Hlavní obrázek soutěže

Milují ho všichni: předškoláci, školáci, kutilové i modeláři. Slepí totiž papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály i plast. Stačí, když je to alespoň trochu savé. 
A dělá to již neuvěřitelných 50 let. 

Kdo by neznal staré dobré lepidlo Herkules, které nás provázelo celé naše dětství?  Legendu a rolls royce mezi disperzními lepidly. Univerzální lepidlo pro domácnost, školy, kancelář a domácí dílnu, které má bílou barvu a po zaschnutí zprůhlední. Zvláště vhodné je na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. 

Herkules však jde stále s dobou, stejně dokonale lepí, ale inovuje a modernizuje. A výsledkem toho jsou například i lepicí tyčinky, kterých má Herkules rodina už pořádnou řádku. Jsou vhodné jak na klasické tvoření z papíru či čtvrtky, tak i na náročnější tvorbu, jako je například příprava draka, kterou zanedlouho určitě děti využití.  

Vše o lepidlech Herkules se dozvíte ZDE. Najdete tam i střípky z jeho historie a spoustu nápadů na tvoření. Nechybí ani kompletní nabídka produktů Herkules.

Soutěžíme celkem o 3 balíčky lepidel Herkules, každý v hodnotě 500 Kč.

Do soutěže s lepidlem Herkules se zapojíte snadno. Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 29.8.2021, následně vylosujeme 3 výherce.

Gratulujeme výhercům, kterými jsou:

Martina T. (martulka07) ID 57368
Karla H. (Arsley) ID 430969
Eva P. (beruska313) ID 386873

 

 

K soutěži se již nelze přihlásit.