Prezentace klienta

Soutěž o KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou

Czech News Center, a.s.

Podpora v péči o pleť a zdraví – KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou

Hlavní obrázek soutěže

Máte málo pohybu, trápí vás stres, nejistota, minimum sociálních kontaktů - to vše může způsobit, že vaše tělo má méně energie a je vyčerpané. První náznaky únavy se projevují nejen v povadlé pleti, propadlých tvářích, ale unavená je i vaše pokožka. 

Stres může stát třeba i za lámavostí nehtů, padáním vlasů nebo bolavými klouby. Často prostě nestačí jen kvalitní kosmetika nebo šampóny, tělu je potřeba dodat výživu i zevnitř. A je to jednodušší, než byste si možná mysleli.

Kolagen jako nezbytná složka pro tělo

Kolagen je bílkovina, kterou si vaše tělo dokáže přirozeně vytvářet, a která působí jako pojivo nejen v kostech, šlachách, vlasech, nehtech, ale především je nepostradatelnou složkou pokožky. Podílí se na pevnosti a pružnosti pleti a pomáhá potlačit nebo omezit výskyt vrásek. Bohužel, přirozená tvorba kolagenu od 25. roku života klesá a po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří vůbec. Proto je potřeba ho tělu dodávat. Výrazně tak omezíte nejen viditelné známky stárnutí, jako jsou vrásky a snížená pružnost pokožky, ale s jeho pomocí udržíte ve formě i vaše chrupavky nebo šlachy.

Kompletní péče v jedné dávce

KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou se výrazně podílí na péči o kosti, chrupavky, vlasy, řasy a nehty. Významně pomáhá i v boji proti vráskám. Obsahuje kolagen, který je hydrolyzovaný. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebá se přesně tam, kde má. Kromě toho je v produktu obsažen i vitamin C, který posiluje imunitu.

KetoMix kolagen je balen v praktickém balení 30 sáčků. Pro dostatečný přísun kolagenu stačí denně rozmíchat jeden sáček s vodou a vypít. Péče o zevnějšek postupem času přestává stačit, proto se zaměřte i na péči zevnitř. Začít můžete už dnes.

Zapojte se do soutěže o KetoMix Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vyhrajte jeden ze tří balíčků.

Jak se zapojit?
Klikněte níže na tlačítko "Chci soutěžit" a pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku nejpozději do 6.4.2021. 

Gratulujeme výhercům, kterými jsou: 

Marie Š. (marmela1) ID 278811
Lucie M. (lucias83) ID 451915
Pavlina Z. (tejla18) ID 648659

K soutěži se již nelze přihlásit.