Prezentace klienta

Vyhrajte startovací balíček KetoMix na 17 dnů!

Czech News Center, a. s.

KetoMix dieta – stačí se rozhodnout a kila zmizí sama

Hlavní obrázek soutěže

Potřebujete zhubnout, ale bojíte se nepohodlí, hladu a cvičení? Podobné pocity zažívá většina lidí, kteří o hubnutí přemýšlí. A proto má KetoMix dieta úspěch. Nic takového vás s ní totiž nečeká. Pojďte se s námi na tuto dietu podívat zblízka.

Důležité je hubnout tuky nikoli svaly

Problémem většiny redukčních diet je fakt, že při nich tělo ztrácí až 40 % svalové hmoty. Svaly jsou ale hlavními spalovači tuků. Tělo se tedy po skončení diety nedokáže, díky úbytku svalů, vypořádat se stejným množstvím energie jako před dietou a tak logicky přichází jojo efekt. KetoMix dieta je však založena na úplně jiném principu. Při jejím dodržování hubnete pouze vaše tukové zásoby a většina vaší svalové hmoty zůstává zachována. Ptáte se, jak je to možné?

Hlídejte si příjem cukrů

KetoMix využívá jednoduchý princip hubnutí, který funguje na všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů (tedy cukrů), v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Chybějící cukry začne nahrazovat ketolátkami, což jsou látky, které si tělo samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketolátky využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A vaše kila začnou ubývat. Rychle a bez sebemenší námahy. 

Cukr je i tam, kde byste ho nečekali

Než se do ketonového hubnutí pustíte sami a bez pomoci, dobře si vše nastudujte. Vyloučit ze stravy sacharidy totiž neznamená vynechat jen sladkosti. Sacharidy obsahují třeba i brambory, rýže nebo pečivo. Najdete je v ovoci i zelenině. Obsahují je dokonce i některé čaje. A to už vůbec nemluvíme o jogurtech či zdravě se tvářících produktech, kterých jsou v obchodech plné regály.

KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete

Pokud chcete hubnout opravdu efektivně a bez toho, abyste pravidla diety museli zdlouhavě studovat, svěřte se do rukou odborníků. KetoMix dieta vám poskytne jídla na celou dobu hubnutí. K ruce budete mít výživové poradkyně, které vám zdarma zodpoví všechny vaše dotazy. Vybírat si budete z široké nabídky jídel – od koktejlů přes proteinové tyčinky, kaše či pudinky až k omeletám a polévkám, pečivu nebo těstovinám. Chutě na sladké zaženete perníkem, nízkosacharidovými čokoládami a čokoládovými krémy. A dovolit si můžete i sklenku KetoMix vína denně. 

Proč hubnout s KetoMixem?

  • Zhubnete rychle, pohodlně, bez hladovění a cvičení.
  • Hubnutí je rychlé a bez jojo efektu. 
  • KetoMix jídla neobsahují přidané glutamáty a chemické přísady. 
  • Jídla jsou vhodná i pro celiaky a vegetariány. 
  • Zdarma získáte podporu výživových poradkyň, a to po celou dobu diety. 
  • Informace i vše potřebné pro dietu najdete přehledně na www.ketomix.cz.
  • Jídla objednáte z domova a vše pohodlně a diskrétně dorazí až k vám. 

Rádi byste si KetoMix dietu na začátku roku vyzkoušeli? Zasoutěžte si tedy s námi o startovací balíček KetoMix diety na 17 dní

Balíček obsahuje: 1x KetoMix karamelové palačinky, 1x KetoMix omeletu slanina a sýr, 1x Rajskou polévku, 1x Cereální proteinový chléb, 1x KetoMix čokoládu bez cukru, 1x KetoMix proteinový koktejl + 3 příchutě, 1x KetoMix džem Mango a Maracuja, 1x Proteinovou zmrzlinu s čokoládovou příchutí, šejkr a odměrku.

Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a jeden ze tří balíčků může být Váš!

Gratulujeme výhercům! 

Lada K. (laji) ID 439445
Marcela N. (Marcipánek77) ID 243476
Marcela P. (mersedess) ID 431418

 

K soutěži se již nelze přihlásit.