Prezentace klienta

Vyhrajte balíček pro koupelové dobrodružství od Kneipp!

Czech News Center, a. s.

Mami, já chci vanu!

Hlavní obrázek soutěže

Hygienu děti rády šidí. Neplatí to však, když se mohou „ráchat“ ve vaně. Nudný očistný proces se v ten moment mění v zábavu, kterou ocení i rodiče. Před spánkem se ratolesti hravou formou umyjí, příjemně se unaví a jejich tělo se zdravě prohřeje.
 
Nejen na zábavu, ale i na péči a výživu senzitivní dětské pokožky myslela při tvorbě svých receptur tradiční německá značka Kneipp. Tu si lidé nejvíce spojují s jejím zakladatelem díky Kneippově chodníku.
 
V nabídce dětské koupele Kneipp pro děti od tří let můžete najít koupelové bomby ve tvaru jednorožce či kosmické rakety, soli, které při rozpouštění vydávají praskající zvuk, anebo barevné solné krystalky měnící při smíchání barvu. 
 
„Kneipp spojil tři silné atributy do jedné skvělé produktové linie. Děti se baví, rozvíjí svou fantazii a jedinečné složení postavené na přírodních olejích a mořské soli mezitím pečuje o jejich pokožku. Tato kombinace dělá z dětských koupelových přísad velmi silné hráče na trhu,“ říká trade managerka značky Kneipp Pavlína Kociánová.

Dětské sprchové gely se šamponem pečují o citlivou pokožku i vlásky. Jejich vůni si všichni okamžitě zamilujete.

Při koupelovém dobrodružství s Kneipp se mohou děti naučit i nové věci. Víte, co vznikne smícháním modré a žluté soli? Vyzkoušejte a uvidíte!

Jak se do soutěže zapojit?

Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku, nejpozději do 20. 3. 2024. Po skončení soutěže bude vylosováno 5 výherců, kteří se mohou těšit na balíček obsahující:

  • koupelovou bombu Jednorožec, 
  • koupelovou bombu Astronaut, 
  • praskající sůl Hvězdný prach a Kouzlo jednorožce, 
  • 2x barevná sůl Malý snílek, 
  • 2x barevná sůl Dračí síla, 
  • sprchový gel Dračí síla a Mořská princezna. 
  • drobný dárek také pro maminku.

 

K soutěži se již nelze přihlásit.