Prezentace klienta

Soutěž o vstupenky do jedinečné KOVOZOO

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte vstupenky do KOVOZOO - ÚPLNĚ JINÉ ZOO

Hlavní obrázek soutěže

Navštivte netradiční zoo, kde můžete zblízka prozkoumat krokodýlí tlamu plnou ostrých zubů, pohladit si lví hřívu či pomalu obkroužit žraloka zabijáka, který vám svým zjevem nahání strach. Zvířata v KOVOZOO jsou úplně jiná než v běžných zoologických zahradách – kovová, a přesto neuvěřitelně živá a působivá!

KOVOZOO si můžete prohlédnout 400 zvířat vytvořených z kovového odpadu, který prochází pod šikovnýma rukama nadšenců fascinujícím procesem proměny v magická stvoření, na nichž budete obdivovat sebenepatrnější detaily.

Kdo by řekl, že v zoo můžete potkat slona s kovovou kůží a lva s hřívou z řetězů? V KOVOZOO ano! Zažijete tu zvířecí království jako nikde jinde. Toto unikátní místo v prostoru bývalého cukrovaru je oázou tvořivosti, kde se z odpadu rodí nový život. Zvířata transformovaná ze šrotu vás překvapí autentičností a nadchnou svou působivostí. Procházka mezi kovovými stvořeními je jako cesta do jiného světa, kde se snoubí umění s technikou a svět zvířat s lidskou kreativitou. Každý detail je promyšlený a každý exponát má svůj vlastní příběh.

Ale v KOVOZOO nejsou jen zvířata – je to jakési „muzeum všeho“, kde se setkáte s množstvím exponátů průmyslové a hasičské techniky, secími a žacími stroji, mlátičkami obilí a dalšími zemědělskými stroji z dob našich prarodičů. Obhlédnout zde můžete také elegantní veterány či kovárnu, děti nadchne pirátská loď a letadlo. 

Ať už se budete potulovat mezi železnými šelmami, obdivovat historické stroje, vychutnávat si atmosféru z vyhlídkové lávky či prohlížet terária s živými zvířaty, v KOVOZOO pocítíte to, čemu se říká genius loci. Tady se každý návštěvník může ocitnout v netradičním světě, kde se fantazie stává realitou a kde každý kovový kousek skrývá něco fascinujícího. 

Jak soutěžit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit  a odpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 9. 6. 2024. Po skončení soutěže vylosujeme 5 výherců, kteří se mohou těšit na rodinnou vstupenku 2 + 3 (2 dospělí, 3 děti do 15 let) s platností do 30 .6. 2025 

K soutěži se již nelze přihlásit.