Prezentace klienta

Vyhrajte balíček produktů značky LARRRIN z řady NANO a CLASSIC

Druchema, družstvo pro chemickou výrobu a služby

Uklízejte chytře koupelnu i kuchyň s přípravky LARRIN

Hlavní obrázek soutěže

Čisticí prostředky LARRIN NANO se pyšní technologií nano efektu, jež vytváří ochranný film, a to již po prvním nanesení. Technologie má samočisticí efekt – tedy chrání proti následnému znečištění a vytváří hygienický povrch. Pravidelné používání zabraňuje tvorbě nečistot, jako je třeba vodní kámen nebo mastnota v kuchyni. 

Hrajte v naší soutěži a získejte LARRIN NANO čistič koupelny, čistič kuchyně, čistič WC nebo čistič zrcadel a skel. 

Součástí výherního balíčku jsou také produkty řady LARRIN CLASSIC. Těšit se můžete na LARRIN na rez a vodní kámen, který účinně odstraňuje nejen tyto nečistoty, ale i vápenné a mýdlové usazeniny. Navíc obsahuje neutralizátor pachů, který rozloží zápach a zanechá intenzivní svěží vůni. 

Všechny zmíněné produkty vyrábí tradiční české družstvo pro chemickou výrobu Styl, které se již 70 let zaměřuje převážně na čisticí přípravky pro domácnost, WC hygienu a bytovou chemii značky LARRIN. Hlavními přednostmi firmy jsou vedle tradice a českého původu také vlastní laboratoř, díky které vyrábí produkty podle nejpřísnějších mezinárodních standardů. 

Jak soutěžit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 25. 10. 2021. Následně vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na balíček čisticích prostředků. 

Gratulujeme výhercům: 

Eva S. (pehk) ID 298562
Miroslava K. (arotax) ID 187419
natalie S. (m,a,x) ID 123619

K soutěži se již nelze přihlásit.