Prezentace klienta

Vyhrajte dětský kosmetický balíček Linteo Kids!

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte nadupaný balíček od Linteo Kids

Hlavní obrázek soutěže

Nová řada Linteo Kids s mravenečkem je tady! V řadě najdete hned několik výrobků, které usnadní dětem správnou hygienu. Dětská kosmetika Linteo Kids, která se vyrábí u nás v České republice je dermatologicky testována. Ve složení najdete pouze přírodní složky jako je například aloe vera, které je známé pro zklidňování pokožky. Dále v této řadě naleznete vlhčené výrobky. A to konkrétně vlhčený toaletní papír, kteří ocení děti i rodiče nejenom na cestách pro důkladnější hygienu intimních partií. Vlhčené ubrousky creative zase odstraní různé stopy z dětských ručiček od inkoustu, fixu, propisky či lepidla. A posledním výrobkem jsou kapesníčky v boxu s dětským edukačním motivem.  

Dopřejte svým dětem tu nejlepší péči v podobě pěny do koupele, mycího gelu a šamponu v jednom, kapesníčků v boxu, vlhčeného toaletního papíru a dětských vlhčených ubrousků creative. Toto všechno najdou v balíčku celkem 3 výherci! 

Více informací o výrobcích naleznete na stránkách www.linteo.cz

Jak můžete soutěžit?

Do soutěže se zapojíte kliknutím na tlačítko Chci soutěžit pod tímto textem a správným zodpovězením soutěžní otázky. Soutěž trvá od 17. 7. 2023 do 30. 7. 2023. Následně budou vylosováni 3 výherci, které budeme kontaktovat.
Přejeme hodně štěstí!

 

Gratulujeme výhercům! 

Jitka J. (Cassie74) ID 516874
Jana P. (JanaPanušková) ID 663443
Soňa C. (cabinka1) ID 527854

K soutěži se již nelze přihlásit.