Prezentace klienta

Soutěž s Mateřídouškou

o předplatné na celý rok

Czech News Center, a.s.

Pravidelná porce čtení každý měsíc rovnou do schránky

Hlavní obrázek soutěže

 

Kdo z dětí odolá pestré mozaice čtivých příběhů, vkusných ilustrací a hravé zábavy? Když se řekne Mateřídouška, školákům i jejich rodičům se vybaví nápadité časopisové hrátky pro děti ve věku 7-10 let. Ostatně tradice je třeba ctít, zvlášť pokud přetrvávají několik desetiletí.

Pořiďte svým zvídavým dětem pořádnou porci čtení, zábavy, luštění i poučení. Každý měsíc jim ve schránce přistane časopis Mateřídouška, který patří mezi školáky k nejoblíbenějším časopisům. 

Co všechno je čeká? Zábavné i naučné články, hravé úkoly, vtipy, komiksy a čtení na pokračování, k tomu spousta luštění, rébusů a křížovek i tvoření. Nakouknou do světa moderních technologií i do přírody, dostanou tipy na dobré knížky i filmy a těšit se můžou na různé přílohy (plakáty, vystřihovánky, masky atd.). A víte co? Když budete hodní, třeba vám svou Mateřídoušku taky půjčí.

Jak se do soutěže zapojit? Klikněte níže na Chci soutěžit, odpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 31.1. Ze správných odpovědí vylosujeme 5 výherců, kteří se mohou těšit na roční předplatné časopisu Mateřídouška v hodnotě 429 Kč. 

Máme výherce! 

Blanka H. (Blanki) ID 37031
Radka V. (fashion18) ID 363506
Martina P. (bunička) ID 207516
Jana M. (janka001) ID 329897
Michaela M. (mikys) ID 37407

Všem výherkyním gratulujeme :)

K soutěži se již nelze přihlásit.