Prezentace klienta

Soutěž o kabátek nebo bundu NAX od ALPINE PRO

Czech News Center, a. s.

Sportovně-elegantní oblečení značky NAX - Prvotřídní kvalita za skvělé ceny

Hlavní obrázek soutěže

Za vznikem nové značky NAX stojí známá česká společnost ALPINE PRO, která se orientuje na sportovní a outdoorové oblečení. Na trhu s oblečením má dominantní postavení. Právě tato skutečnost je zárukou kvality i u její nové městské značky NAX. 

Elegantní městský styl za příjemné ceny. I tak by se dala definovat nová městská značka NAX, která poutá pozornost módními kousky v trendy barvách a vzorech. V kolekci NAX najdete dětské, dámské i pánské oblečení za velmi příznivé ceny. Výběr barev je veliký a materiály velmi příjemné na dotek. 

Co můžete vyhrát?

Dívčí kabát FREINO v oblíbené růžové barvě s hřejivou kožešinkou na kapuci, který bude slušet každé malé slečně. Bude v něm totiž vypadat jako princezna. Dívčí kabátek zahřeje v mrazu i větru a díky vodoodpudivé úpravě materiálu ochrání při dešti i sněžení.  

Kluky zase nadchne prošívaná modrá bunda BARFO z nové kolekce NAX. Stylovou  městskou bundičku s kapucí si kluci určitě oblíbí. Impregnační úprava zajistí, že je  při cestě do školy špatné počasí nikdy nezaskočí. 

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a zodpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 16.12.2021. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na dětskou prošívanou klučičí bundu nebo dívčí kabátek dle výběru.

K soutěži se již nelze přihlásit.