Prezentace klienta

Soutěžte o TATRA PHOENIX PRESIDENT

nejnovější odstrkovadlo od FERBEDO

Olymptoy, s.r.o.

Radost dětí z první jízdy s Tatra odrážedlem probouzí první řidičské dovednosti

Hlavní obrázek soutěže

Krátce k historii Tatra Phoenix President

Nákladní auto TATRA Phoenix President se stalo prvním automobilem se spalovacím motorem vyrobeným v regionu střední Evropy a založilo tradici třetí nejstarší a stále existující automobilky na světě, jejíž vozidla jsou od roku 1919 známa pod značkou TATRA. Významný historický mezník se současná společnost TATRA TRUCKS a.s. v roce 2017 rozhodla ozdobit výrobou 120 nákladních vozidel TATRA PHOENIX Euro 6 v limitované edici s označením PRESIDENT.


Jaké je odstrkovadlo pro děti Tatra Phoenix President?

Odstrkovadlo TATRA Phoenix President je unikátní limitovaná série z řad odrážedel pro děti. Má robustní a stabilní tělo a je vyrobeno ve špičkové kvalitě z organického plastu. Odstrkovadlo je snadno ovladatelné a pohodlně řiditelné díky tichým pneumatikám, které mají vlastnosti jako guma – nedělají hluk a nezanechávají škrábance na podlaze. Na volantu je integrovaný jednoduchý klakson. 
Ergonomický design je vhodný i pro větší děti, které mohou díky vytvarované části v sedadle jezdit v kleče. Součástí odstrkovadla je očko pro připojení přívěsu. 
Vhodné pro děti od 1,5 roku do 4 let (minimální výška dítěte 70 cm). Červené provedení je vhodné pro dívky i chlapce. Na odstrkovadle lze jezdit ve vnitřních i venkovních prostorách. Maximální nosnost: 50 kg. Vyrobeno v Německu. 
Rozměr výrobku: 59 x 44 x 30 cm. Rozměr balení: 62 x 41 x 32 cm. Věk: 18m+

TRADICE, KVALITA, MODERNÍ VZHLED

Soutěžíme o celkem 3 odstrkovadla TATRA Phoenix President. Pokud se chcete do soutěže zapojit, klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na otázku. Soutěž trvá od 7.12. – 13.12.2020
Následně vylosujeme 3 výherce, které budeme kontaktovat.  

Výhru poskytl Výhradní dovozce a distributor velkoobchod hraček společnost Olymptoy s.r.o.

Máme vítěze!

Jana J. (janinka.j) ID 289340
Petra K. (kolina) ID 13506
eva t. (evikaaa) ID 433435

Výhercům gratulujeme!

K soutěži se již nelze přihlásit.