Prezentace klienta

Soutěžte o balíček OVO produktů

Czech News Center, a.s.

Moderní barvení, zdobení a dekorování velikonočních vajíček

Hlavní obrázek soutěže

Vybavte se na Velikonoce nabitým OVO balíčkem pro dokonalé a moderní barvení, zdobení a dekorování velikonočních vajíček.

I barvení vajec jde totiž s dobou, a tak v sortimentu legendárních barev OVO nalezneme hned několik aktuálních hitů, které maximálně zjednoduší a urychlí barvení vajec.

Je jimi například OVO kreativní set v designu skřítků nebo víl, který obsahuje 4 základní práškové barvy, ale především smršťovací košilky a papírové polotovary, z nichž je možné si připravit stojánky na vejce, do kterých je po obarvení už jen posadíme. Vše pochopitelně s motivem skřítků nebo víl, včetně roztomilých obličejíků a klobouku nebo korunky na hlavě. Dalším hitem jsou například OVO obtisky s říkadly, které v dětech podporují vzdělávání a slovesnost. Nalezneme na nich obrázky doplněné o říkadla jako Holka modrooká, Kočka leze dírou, pes oknem, Ovčáci čtveráci nebo Prší, prší.

K moderním metodám barevní vajec pak také patří speciální gelové barvy s efektem, například stříbrným nebo zlatým, který obarvenému vejci dodá luxusní a neokoukaný styl. Dokonalou vychytávkou jsou i smršťovací košilky, díky nimž je vejce dekorované během několika vteřin, bez nutnosti rozdělávání barev.

Soutěžní balíček v hodnotě 500 Kč obsahuje:

  • OVO kreativní set – Skřítci, víly
  • OVO zelený set barvy, košilek a obtisků
  • OVO gelové barvy – efekt zlatý třpyt
  • OVO gelové barvy – efekt stříbrný třpyt
  • OVO smršťovací košilky Patchwork
  • OVO obtisky říkadla

Soutěžíme o 3 balíčky. Hodně štěstí! 

Více na www.druchema.cz nebo na www.mojevelikonoce.cz

Gratulujeme výhercům, kterými jsou: 

Renata Ž. (Rodika) ID 458429
Andrea H. (Andrea00) ID 135209
Iveta K. (ivvuskka) ID 118605

K soutěži se již nelze přihlásit.