Prezentace klienta

Soutěžíme o měsíční zásobu plenek Pampers Pants 4

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte měsíční zásobu Pampers Pants 4

Hlavní obrázek soutěže

Nechte své malé šampiony vyhrát nad protékáním a pořiďte jim nové plenky Pampers Pants

Vybrat ty správné plenky pro vaše nejmenší, to není jen tak. Například v nedávném evropském průzkumu společnosti Pampers tři čtvrtiny rodičů uvedly, že podle nich jsou právě plenky velmi důležitým faktorem toho, jak moc je dítě aktivní a jestli správně roste. To potvrzují také různé další studie. Miminka totiž potřebují k procvičování svých nových fyzických dovedností nerušené prostředí bez těsného oblečení a objemných plen, které mohou negativně ovlivňovat jejich chůzi a způsobovat častější pády. Navíc pokud dětská plenka proteče, miminkům se nedostává dostatečný komfort, který tolik potřebují A právě proto jsou tu nové plenkové kalhotky Pampers Pants. 

Pampers Pants byly speciálně navrženy tak, aby se v nich děti mohly svobodně hýbat přesně podle toho, jak samy potřebují. Tyto plenkové kalhotky mají navíc nové superabsorpční jádro, a jsou tudíž ještě odolnější proti protečení. V těchto plenkových kalhotkách jsou zkombinovány tři nejlepší ochranné vlastnosti, což znamená 3x vyšší ochranu, která účinně vítězí nad protékáním. Pampers Pants navíc disponují speciální kapsou Stop & Protect, která je umístěna v zadní části plenky. Ta zabrání možnému protečení a prosáknutí tekutin mimo plenku. V kombinaci s dvojitými manžetami na nohavičkách, 360˚ fit přiléhavým pasem a superabsorpčním jádrem nabízí Pampers Pants konečné vítězství proti protečení. 

Každý malý šampion má svůj vlastní způsob, kterým objevuje kouzla prvního pohybu. Od jemného šoupání zadečkem a přitahování se k nábytku až po posilování s hračkami a běhání po podlaze – to vše je součástí přirozené cesty každého malého sportovce. Věděli jste například, že když se vaše děťátko začne hýbat a objevovat svět kolem sebe, neučí se tím jen chodit? Jakýkoli malý pohyb totiž pomáhá rozvíjet také řeč, paměť a pozornost. A čím méně omezení během tohoto objevování děti potkají, tím svobodněji se budou pohybovat a učit, což přispěje k jejich šťastnému a zdravému vývoji. Proto je dobré, aby pohybovým dovednostem vašeho malého šampiona nestálo nic v cestě. S tím vám pomůžou nové plenkové kalhotky Pampers Pants, které nabízejí trojnásobnou ochranu a konečně vítězí nad protékáním.

Proto nezapomeňte, že jakmile se začne miminko pohybovat, musí jeho plenka nejen zabránit protékání, ale zároveň musí být také pohodlná a umožňovat vašemu děťátku volný pohyb. Podle vědců navíc kojenci, kteří se dokázali postavit a chodit již ve velmi raném věku, mají ve třiceti letech lepší kognitivní schopnosti. A to za to stojí, ne? Pro malé šampiony tak poskytují nové plenkové kalhoty Pampers Pants vynikající střih a nejlepší ochranu, jakou kdy plenky poskytovaly, a navíc pomáhají jejich správnému vývoji.

O co se soutěží

Můžete vyhrát měsíční zásobu Pampers Pants velikost 4, stačí jen zodpovědět na jednoduchou otázku v příhlášce.

Plenkové kalhotky Pampers Pants:

  • vysoce absorpční jádro
  • Kapsa, která zastavuje a chrání
  • Měkký a flexibilní pas, který přilehne k tělu dítěte
  • Dvojité manžety kolem nožek zabraňující protečení
  • Velikost 4 vhodná pro děti od 9 do 15 kg
  • Balení obsahuje 176 ks

 Jak soutěžit?

Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 30. 6. 2024. Po skončení soutěže vylosujeme 5 šťastných výherců. Hodně štěstí!

K soutěži se již nelze přihlásit.