Prezentace klienta

Soutěžte s Pompo o LEGO vláček

LEGO® DUPLO®

Pompo, spol. s r.o.

Pompo je místem, kde vždy najdete co hledáte a splníte si svá přání i sny vašich blízkých

Hlavní obrázek soutěže

Pompo je původní česká společnost zabývající se prodejem hraček a dárků po celé České  a Slovenské republice. V současnosti disponuje nejrozsáhlejší českou hračkářskou sítí s pobočkami ve všech velkých, středních a většině malých městech ale také eshopem www.pompo.cz

V Pompo najdete prémiové hračky tuzemských i zahraničních výrobců jako jsou LEGO, Mattel, Hasbro a mnoho dalších. 

Kostky LEGO® DUPLO® poprvé uvedou vaše děti do zábavného světa stavebnic LEGO. Jsou příjemné na dotek, v zářivých barvách a dvakrát větší než běžné kostky LEGO - dokonalé se hodí po malé ručky a rašící představivost Kostky LEGO DUPLO vám budou pomáhat probouzet v dětech chuť učit se hrou. Vaše dítě bude mít stále co stavět, vytvářet a rozvíjet, jelikož možností různých podob zábavy je tu nespočet. Kostky DUPLO jsou navržené jako vzájemně použitelné s kostkami LEGO, a děti tedy všechny své oblíbence uplatní i v dalších sadách LEGO. 

LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší.

Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí.

Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

 Sada Parní vláček od LEGO® DUPLO® obsahuje:

  • vlakové nádraží
  • sklápěcí nakladač uhlí
  • 2 DUPLO figurky a figurku zvířátka ,díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích.

Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit pro nejmenší!

Soutěžíme o celkem 3 sady LEGO® DUPLO® 10874 Parního vláčku. Pokud se chcete do soutěže zapojit, klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na otázku. Soutěž trvá od 30.11. - 6.12.2020. Následně vylosujeme 3 výherce, které budeme kontaktovat. 

Máme vítěze! 

Správná odpověď byla za b) Od 1,5 roku

Gratulujeme vylosovaným výhercům: 
Soňa G. (geboska) ID 274459
Jitka P. (jitule1220) ID 41178
Martina P. (vaniqlia) ID 361413
 

K soutěži se již nelze přihlásit.