Prezentace klienta

Soutěž o hračky Schleich®

Czech News Center, a.s.

Přeneste děti do světa, kde příběhy v jejich rukou samy ožívají

Hlavní obrázek soutěže

S úžasným obytným karavanem, v němž nechybí ani figurka dívky, koně a mnoho vybavení a funkčních doplňků, které jsou ručně malované a vypracované do nejmenších detailů, si vyhraje každá holčička i dívka. Je tak skvělým tipem třeba na vánoční dárek. Vy ho teď ale můžete vyhrát!

Realistické figurky Schleich®, které se často dědí z generace na generaci, milují děti všech věkových kategorií již více než čtyřicet let. Autentické a detailní figurky zvířat Schleich® nejen podněcují kreativitu a fantazii, ale také významně přispívají k vývoji dítěte. Díky hře s výrobky Schleich® si navíc děti procvičují své motorické dovednosti. A kromě toho se u dívek a chlapců všech věkových skupin zlepšují při hře jejich sociální dovednosti – a to ještě při velké porci zábavy, dobrodružství a akce! Figurky a zvířata v dětské fantazii ožívají a dávají vzniknout osobnímu příběhu. Stávají se z nich milovaní kamarádi a věrní, nepostradatelní průvodci. Děti navíc při hraní s výrobky Schleich® pochopí, jak zvířata opravdu vypadají. Všechny postavičky i zvířátka Schleich® jsou totiž naprosto realistické, vyvíjené ve spolupráci s odborníky a jsou ručně malované. Samozřejmostí je, že jsou všechny figurky a doplňky Schleich® vyrobeny z nezávadného materiálu.

Tématické sety pro holky i kluky

Na koně a vše kolem nich je zaměřený set s názvem Schleich® Horse Club – vše pro milovníky koní. Koně Schleich® děti mohou navštívit na farmě, nakrmit je ve stáji, vyhřebelcovat, naložit do přívěsu a pak je vzít na závody.

Zábavu mohou děti zažít také se sety Farm World a Wild Life. Schleich® farma je plná nejen hospodářských zvířat, ale žijí zde i psi a koně. Napínavé dobrodružství si užijí u velké oázy s divokým lvem, zebrami a nosorožci. A seznámit se mohou také s obyvateli džungle a doprovázetochránce zvířat Toma na cestách, kde naráží na nebezpečné krokodýly a slony.

Srdce každého milovníka prehistorických zvířat rozbuší set s názvem Schleich dinosauři si podmanili Zemi, který děti snadno vtáhne do již dávno minulých dob. Pokud ale vaše děti dávají přednost spíše říši ze světa fantazie, zaujme je set nazvaný Získejte zpět super zbraň v zemi Eldrador, které tvoří čtyři světy, a to Lávový, Vodní, Kamenný a Ledový svět. Nejlepší bojovníci táhnout do boje, aby získali zpět svou moc!

Dívky zase okouzlí Fantastický svět kouzel a dobrodružství s Bayala. Je to svět přátelství, kouzel a dobrodružství, kde žijí sliční elfové, jednorožci, mořské panny a víly společně se svými mořskými koníky a mnoho dalších mýtických bytostí.

A o co se tedy hraje?

Herní set Karavan pro kamarádská setkání patří do tématického světa s názvem Schleich® Horse Club – vše pro milovníky koní. V obytném karavanu pro kamarádská setkání Schleich® zažije nejedno dítě mnoho dobrodružství a zábavy. Je super tajným místem, kde se setkávají kamarádky z Klubu koní a probírají své zážitky, přání, sdělují si tajemství… Sada obsahuje figurku dívky, koně a mnoho vybavení a doplňků, které jsou ručně malované a vypracované do nejmenších detailů. Uzda i sedlo pro koně se nechají sundat. Mnoho doplňků karavanu je funkčních, takže si děti mohou třeba rozložit stůl i slunečník a užívat si pěkného počasí. Za slunečných dnů můžete sundat střechu a vytvořit tak stinné přístřeší pro koně. V karavanu lze odstranit také boční stěnu a využít ji jako velkou terasu na posezení s přáteli. Celá hrací sada navíc může být uložena v karavanu a připravena na další dobrodružství.

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a zodpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 28.11.2021. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na Schleich® Karavan pro kamarádská setkání.

K soutěži se již nelze přihlásit.