Prezentace klienta

Vyhrajte nejoblíbenější dětskou kosmetiku sebamed Baby!

Czech News Center, a. s.

Vyhrajte nejoblíbenější dětskou kosmetiku sebamed Baby!

Hlavní obrázek soutěže

Pro naše děti chceme to nejlepší a platí to i při výběru kosmetických produktů. Kůže novorozenců a kojenců  je totiž jemnější a pětkrát tenčí, než pokožka nás dospělých. Navíc nemá ještě vyvinutý ochranný kyselý plášť, který má hodnotu pH 5,5, a proto je méně odolná vůči nepříznivým vnějším vlivům než kůže větších dětí či dospělých. Sáhnout bychom proto měli po výrobcích bez mýdla, alkalických složek, konzervantů a barviv.

To vše nabízejí produkty sebamed Baby, které byly vyvinuty speciálně pro potřeby citlivé dětské pokožky pro použití již od 1. dne a jejich snášenlivost byla dermatologicky testována. Po konzultaci s lékařem lze navíc tyto výrobky použít i pro léčbu atopického ekzému, kterým trpí stále více dětí i dospělých.

O co se soutěží
Soutěžíme o 5 balíčků, z nichž každý obsahuje 3 oblíbené produkty sebamed Baby (extra jemnou mycí emulzi, tělové mléko a extra jemný krém).

sebamed Baby Dětská mycí emulze extra jemná je doporučována ke každodennímu mytí dětské pokožky. Upevňuje totiž odolnost citlivé dětské pokožky. Je 100% bez mýdla a alkalických složek. Obsahuje sacharidový tenzidový komplex, který zajišťuje velmi jemné mytí a podporuje ochranu pokožky před vysoušením, a alantoin pro zklidnění pokožky. Součástí složení je změkčující skvalen, který dodává dětské pleti potřebné lipidy.

sebamed Baby dětské tělové mléko s měsíčkem obsahuje jedinečné složení s měsíčkem, olejem ze sladkých mandlí a dalšími aktivními rostlinnými látkami, díky kterým pečuje o citlivou dětskou pokožku, poskytuje kůži intenzivní hydrataci, zklidňuje podráždění a začervenání. Snadno se roztírá a rychle se vstřebává

sebamed Baby Dětský krém extra jemný je doporučován pro extrémně suchou a citlivou pokožku a také do mrazivého či vlhkého počasí. Je vhodné používat ho na místa, kde dochází k poškozování kůže (např. kolínka, krk). Lze rovněž použít obličej, tělo i pokožku pod plenami. Pomáhá předcházet vzniku opruzenin v oblasti plenek a stimuluje hojení. Součástí složení jsou panthenol, alantoin, heřmánkový extrakt a hydratační a ochranný komplex, který zklidňuje a podporuje regeneraci podrážděné kůže. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává.

Jak se do soutěže zapojit?
Je to jednoduché. Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku. 
Odpověď zašlete nejpozději do 8. 5. 2022.  Následně budeme kontaktovat 5 výherců

Pokud nevyhrajete, nesmutněte. Až do 15.5 můžete nakoupit kosmetiku sebamed Baby s 50% slevou např. na eshopu Kupkosmetiku.cz

Gratulujeme výhercům! 

Zuzana P. (Zuzape) ID 72477 
Andrea K. (andy2210) ID 598112
Jarmila K. (Jarmil) ID 15603
Radka H. (tomoušek) ID 124260
Leona S. (savina) ID 13650

 

K soutěži se již nelze přihlásit.