Prezentace klienta

Soutěžte s námi o produkty Spiridea® pro vaše nejmenší

Czech News Center, a.s.

Každodenní péče o pokožku miminka

Hlavní obrázek soutěže

Pokožka miminek je tenčí než u dospělých. Proto se při nošení plen mohou vytvořit opruzeniny. Kůže je zarudlá, lesklá, oteklá a je náchylnější na kvasinkové a bakteriální infekce, které mají rády vlhké prostředí. Miminko je neklidné a plačtivé, protože ho zapařená kůže pálí a bolí.

Spiridea® krémpasta na každodenní péči o citlivou kůži pomáhá při potlačování vzniku opruzenin v plenkové oblasti a v kožních záhybech u dětí i dospělých. Pomáhá udržovat kůži v suchém stavu a chrání ji před nežádoucí vlhkostí. Díky svému hydrofilnímu základu se dobře spojí s vlhkým podkladem. Na rozdíl od některých jiných výrobků není mastná a tak nevytváří nechtěnou překážku při odvádění vlhkosti.

Dětská kůže je citlivá, má sníženou tvorbu mazu a nedokáže dostatečně vázat vodu. Je náchylnější k vysoušení. Proto je důležité ji dostatečně hydratovat a mastit.

Spiridea® mast s mandlovým olejem je určena pro každodenní ošetření suché až velmi suché a obzvláště citlivé dětské kůže. Vyznačuje se bohatým obsahem mandlového oleje, který tvoří až 75 % přípravku. Obsahuje vysoký podíl prospěšných nenasycených mastných kyselin (kyselina olejová, kyselina linolová), které se významně podílejí na jeho ošetřujícím účinku.

Tyto přípravky by neměly chybět v žádné domácí lékárničce. Více informací na www.spiridea.com/cs 

Soutěžíme celkem o 3 balíčky produktů Spiridea®. Každý balíček obsahuje Spiridea® krémpastu a Spiridea® mast s mandlovým olejem. 

Jak se do soutěže zapojit? 

Je to snadné. Klikněte níže na Chci soutěžit, odpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 10. 10. 2021 a my pak vylosujeme 3 výherce, které budeme kontaktovat. Hodně štěstí! 

Gratulujeme výherkyním:

Šárka B. (leto) ID 13887
Lenka B. (Lenullka20) ID 309150
Marcela D. (Marci10) ID 573882

K soutěži se již nelze přihlásit.