Prezentace klienta

Soutěžte o truhlu plnou hraček!

Czech News Center, a. s.

Truhla plná hraček – originální dárek pro všechny děti

Hlavní obrázek soutěže

Co byste řekli na originální dárek, který vám ušetří spoustu času, peněz a dětem přinese kýženou dávku radosti a překvapení? Tajemnou truhlu, podobnou té s pokladem ve filmech o pirátech, v níž ale nejsou zlaté mince a drahokamy, ale spousta zajímavých hraček.

Novinka roku 2021 s názvem Truhla plná hraček spadá pod značku Hračky pro všechny. V sortimentu najdete hračky pro děti jakéhokoliv věku. Jsou to hračky prověřené léty zkušeností, testované dětmi i úplné novinky, které se ještě nedostaly na pulty prodejen. Pro holčičky jsou tu panenky, domečky nebo figurky známé značky Sylvanian Families nebo Schleich. Pro kluky zase nejrůznější stavebnice, modely aut a především vláčkodráhy, jejich příslušenství i celé sety. Velké množství hraček české značky Woody zastřešující především dřevěné hračky, vzniklo v kooperaci s českými designery. Takové hračky najdete pod označením „Czech Design“, případně je uveden i výtvarník, který hračku navrhnul.

A o co se tedy hraje?

Soutěžit tentokrát můžete o Truhlu plnou hraček s názvem „Charlie“. V ní je ukryté celé spektrum zábavy pro děti: podporuje rozvoj kreativní stránky osobnosti dítěte, rozvoj fantazie, soutěživost ve formě společenské hry, jemnou motoriku ve formě stavebnice i malé chemické laboratoře a nabízí i plyšové pomazlení.

Obsahem truhly „Charlie“ je: 

  • Clementoni Dětská laboratoř – Výroba slizu mini set – ten nabízí spousty zajímavých pokusů. Děti objeví tajemství chemie, viskózních tekutin a to velmi zajímavým způsobem.
  • Sada SES, s níž děti mohou vytvářet nádherná zvířátka z balónků. Pomocí pumpičky nafouknou balónky a spojí je dohromady pomocí pěnové pásky. Za použití papírových částí zvířat a nálepek pak vytvoří ta nejzábavnější balónková zvířátka.
  • Domino s domácími zvířátky. Klasické kameny domina jsou oživeny veselými obrázky domácích zvířátek z dílny české kreslířky. Tak jako u klasického domina má dítě za úkol řadit vedle sebe obrázky se stejnými zvířátky. Domino je uloženo v praktické dřevěné krabičce.
  • Ze stavebnice Brixies si postaví postavičku, kterou najdou zobrazenou na obalu hračky.
  • Sáček s překvapením SCHLEICH – Nechte se překvapit, která 3 zvířátka Schleich® Farm World se skrývají ve vašem sáčku! Posbírejte všech 16 zvířátek!
  • Plyšový vlk v rouše beránčím od značky Lumpin, který se stane nerozlučným kamarádem do postýlky pro vašeho malého broučka!
  • Připrav si svůj hamburger / párek v rohlíku. Děti mohou nyní bez obav připravovat pro své kamarády a rodiče bohaté svačinky. Nyní mají k dispozici celou sadu pro jejich přípravu. Výrobek má vysoce kvalitní proveden v kombinace materiálů: dřevo/filc.

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a zodpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 8. 12. 2021. Po skončení soutěže vylosujeme výherce, který se může těšit na Truhlu plnou překvapení „Charlie“.

Gratulujeme k výhře Markétě K. (makyna k.) ID 449857

K soutěži se již nelze přihlásit.