Prezentace klienta

Soutěžte o mop Vileda TURBO 3v1

Czech News Center, a. s.

Čistá podlaha snadno a bez námahy

Hlavní obrázek soutěže

Stačí udělat pár tahů mopem a vaše podlaha bude zářit čistotou

Chcete si usnadnit uklízení a mít dokonale čistou podlahu? Není nic snazšího, než do úklidu zapojit nový třásňový mop Vileda TURBO 3v1. S jeho pomocí vám odpadne ruční ždímání hadru a na bolest zad z neustálého předklánění můžete taky zapomenout. Produkty od Viledy jsou vymyšleny tak, aby uklidily téměř za vás. Přesvědčte se sami!

Dejte sbohem zaschlé špíně

Mop Vileda TURBO 3v1 si snadno poradí i se zaschlými nečistotami. Díky kombinaci tří druhů třásní s ním efektivně vyčistíte i tu nejodolnější špínu. Bílé třásně jsou ze 100 % microfibre se skvělou absorpční schopností a vědí si rady s běžnými nečistotami. Červené a šedé třásně jsou z abrazivního materiálu, který ale nepoškrábe podlahu. Fialové třásně spolehlivě zachytí vlasy a jiné delší nečistoty. Zároveň si poradí s odolnou špínou. Tenká vlákna dokážou perfektně přilnout k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty, a zvládnou odstranit více než 99 % bakterií jen za pomoci vody. Mycí návlek je navíc pratelný, takže po dokončení vytírání ho můžete bez problému hodit do pračky. 

Úklid bez námahy

Teleskopickou rukojeť si můžete nastavit podle svých představ, a to až do maximální délky tyče 125 cm. Lehký kbelík se šlapacím mechanismem pak snadno a rychle vyždímá přebytečnou vodu z návleku, stačí jen párkrát sešlápnout pedál. S touto dvojicí si užijete to nejpohodlnější vytírání podlah, tak na nic nečekejte a zapojte se do soutěže.    

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a zodpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 3. 4. 2022. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na mop Vileda TURBO 3v1.

Gratulujeme výhercům! 

Andrea K. (hracky disney) ID 2822
Josef Š. (mišulínek) ID 51317
Věra K. (Malavera) ID 87537

K soutěži se již nelze přihlásit.