Prezentace klienta

Soutěž o vouchery pro nákup cyklodoplňků R2

Relaxworld, a. s.

Vyhrajte voucher na nákup sportovních a cyklistických brýlí a doplňků R2

Hlavní obrázek soutěže

Jste aktivní a dobře naladěná rodina, příp. maminka či táta s dětmi, kteří si často užívají 
výlety na kole nebo koloběžce? Trávíte společný čas na in-linech? A je pro vás bezpečnost
a komfort na prvním místě? Pak je tato soutěž určena právě vám!

Již dvacet let působí na trhu moderní, dynamicky se rozvíjející, ryze česká značka R2,  která je v současnosti lídrem na českém trhu. Vyrábí sportovní brýle, které nabízející nejnovější designové a technické vymoženosti, které v současnosti existují, a to za zcela bezkonkurenční poměr ceny a výkonu. Kromě toho také dominuje prodejům v cyklistických helmách a navíc každý rok přichází s novými produkty či technologickými novinkami. 

Když parta nadšenců do kola značku R2 založila, prahli po tom vyvinout a designovat brýle, které budou kompatibilní s přilbami, budou aerodynamické, lehké, nabité technologiemi a stane se radostí je vozit na klikaté silnici i hluboko v lese na trailu. Brýle, které budou přesně šité požadavkům cyklistů a bikerů. Postupem času pak díky novému vývojovému centru připravili kolekci rozšířenou o přilby, batohy, rukavice a další výbavu na kolo.

Vývoj produktů R2 se snaží jít ruku v ruce s dobou a tak se v R2 snaží nabízet své zboží v nejkvalitnějších materiálech. Co trh nabízí, to však musí být podpořeno řadou technologií, které výrobky R2 nesou, aby dokázaly uspokojit všechny potřeby zákazníků. Značka R2 tak u svých brýlí používá například čočky, které se dokážou podle světelných podmínek sami zatmavovat. R2 poskytuje čočky s polarizací, s tvarovou pamětí TR90, z platinia nebo polykarbonátu, nosníky dokáží nést protiskluzovou a stranovou úpravu, to samé nožičky brýlí. Každý zákazník si díky tomu všemu dokáže vybrat brýle, které mu maximálně sedí. 

R2 ale není pouze lokální značkou, čím dál více se začíná prosazovat i v zahraničí. V současnosti je možné si produkty značky R2 koupit ve více než 35 zemích světa – od Islandu přes Španělsko, Francii či Polsko až po Izrael či vzdálený Ázerbájdžán! Každým rokem R2 vstupuje do nových zemích a na nové trhy. To už o něčem vypovídá.

O co se soutěží
Soutěžíme o 5 voucherů, každý v hodnotě 1 000 Kč, na volný výběr sportovních doplňků a
oblečení českých značek R2 a Relax na stránkách www.relaxworld.cz.

Jak se do soutěže zapojit?
Je to jednoduché. Klikněte níže na Chci soutěžit a odpovězte správně na soutěžní otázku. 
Odpověď zašlete nejpozději do  15. 6. 2022. Následně budeme kontaktovat 5 výherců. 

Gratulujeme výhercům!

Martina K. (Martinka81) ID 183904
Lucie M. (Luciferxxx) ID 384469
Hana B. (ddagos) ID 327638
Jana A. (Štastná máma) ID 577394
Karel K. (radka165) ID 294550

K soutěži se již nelze přihlásit.