Prezentace klienta

Vyhrajte kvalitní české dřevěné hračky Woody

Czech News Center, a.s.

Užijte si plno zábavy s dřevěnými hračkami české firmy Woody

Hlavní obrázek soutěže

Kompletně vybavený dům na hraní i s panenkami, úžasná vláčkodráha i s elektrickou mašinkou se zpátečkou a příslušenstvím nebo prostorná farma se zvířátky, farmáři a vším, co k ní patří. To jsou hračky, které pod stromečkem touží najít každé dítě. A právě tyto hračky teď máte šanci vyhrát!

Česká značka Woody nabízí široké portfolio didaktických hraček, zábavných her a venkovních hraček pro děti od jednoho roku i pro školáky. Značka Woody vznikla na českém trhu, takže se opírá o českou tradici a pružně reaguje na podněty rodičů, pedagogů a dětí. Dřevěné hračky Woody splňují přísné bezpečnostní evropské standardy, jsou ekologické, odolné a z bohaté nabídky si vybere opravdu každý. A když si k tomu připočteme krásný český design, je opravdu na co se těšit!

A o co se tedy hraje?

Vila Wisteria - Vila pro panenky ve viktoriánském stylu je ve všech patrech plně vybavena nábytkem. Její součástí jsou i dvě panenky, které v domě bydlí. Vila je pro hraní přístupná ve všech svých patrech, má otvírací křídlové dveře a mobilní schodiště. Obsahuje 30 ks příslušenství.  Díky své velikosti a krásnému růžovo-bílému provedení je tenhle dům nepřehlédnutelný.

Vláčkodráha osmička - Tato vláčkodráha je vhodná koupě jako první vláčkodráha pro vaše dítě. Obsahuje elektrickou mašinku se zpátečkou a 40 kusů příslušenství, kromě kolejí je součástí balení také most, vlak se dvěma vagony, autíčko, dopravní značky, postavičky a stromy. Tento základní set je dále možné rozšiřovat velkým množstvím příslušenství, které najdete v nabídce firmy Woody.

Farma s příslušenstvím a zvířaty - Woody farma pro domácí zvířata  s vnitřním dělením do boxů, které se dají variabilně posunovat, je dostatečně prostorná. Střecha a všechna vrata se dají otevřít. Balení obsahuje: Woody farmu s vnitřními boxy, krávu, tele, hříbě, prase, slepici, farmáře, farmářku, kolečko, bednu na krmivo, koště, vidle, seno, žlab, 2 balíky slámy a 3 díly oplocení.

Jak se do soutěže zapojit? 

Klikněte níže na Chci soutěžit a zodpovězte správně na soutěžní otázku nejpozději do 21. 11. 2021. Po skončení soutěže vylosujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na dřevěné hračky Woody.

Gratulujeme výhercům:

Eva K. (evuleu) ID 208796
Marie K. (Majanata) ID 247083
Kamila R. (lakima) ID 64967

K soutěži se již nelze přihlásit.