Prezentace klienta

Vyhrajte balíček produktů pro citlivou pokožku Xeracalm A.D. od Avène

Czech News Center, a. s.

Péče o pokožku se sklonem k atopickému exému

Hlavní obrázek soutěže

Suchost, svědění a sklon k atopickému ekzému. Trápí to právě vaši pokožku? Pokud ano, udělejte sobě nebo svým blízkým radost dermokosmetickou řadou XeraCalm A.D. od značky Avène, která je vhodná pro pokožku kojenců, dětí i dospělých a ulevte tak suché pokožce i sobě od nepříjemných pocitů.  

Péče XeraCalm A.D. obsahuje aktivní látku přírodního původu I-modulia®, získanou z termální vody Avène, která přímo působí proti svědění a zánětu, stimuluje obranyschopnost pokožky a zmírňuje podráždění. Cer-omega komplex, lipidy podobné kožním lipidům, vyživuje a obnovuje ochrannou kožní bariéru. 

Péče XeraCalm A.D. se pyšní označením Sterilní kosmetika®. Dokonale hermeticky uzavřený ochranný obal bez přístupu vzduchu umožnuje složení zcela bez konzervačních látek a zaručuje neměnnou kvalitu a účinnost produktu po celou dobu používání. 

Zapojte se do soutěže o produkty řady XeraCalm A.D. Vaši blízcí i vy si zasloužíte tu nejlepší péči. Stačí níže kliknout na Chci soutěžit a správně odpovědět na uvedenou soutěžní otázku nejpozději do 25. 9. 2022. Vyhrát můžete Relipidační mycí olej 400 ml a Relipidační balzám 400 ml. 

Gratulujeme výhercům! 

Iva R. (avynka) ID 8231
Olga J. (ólinuška) ID 161504
Bohumila M. (Bohulinka31) ID 395303

K soutěži se již nelze přihlásit.