Prezentace klienta

Testování pracích kapslí Persil Discs 4v1

Czech News Center, a. s.

Otesujte čtyřkomorové prací kapsle Persil Expert

Hlavní obrázek testování

Perfektně odstraňují i ty nejodolnější skvrny, oblečení provoní, rozzáří, a navíc pečují o jeho vlákna. Čtyřkomorové prací kapsle Persil Discs 4v1 jsou nejnovějším výsledkem úsilí Persilu o neustálý pokrok a inovace. Zažijte i vy sílu technologie Expert pro odstraňování skvrn!

Možná vás překvapí, že Persil byl vyvinut v roce 1907 jakožto první prací prostředek současného typu. Od té doby se Persil soustředí na výkon a pohodlnost tak, aby splnil náročné požadavky současných zákazníků. Šel vždy s dobou a pravidelně reagoval na potřeby spotřebitelů. Persil jako první v roce 1986 zahájil prodej bezfosfátového pracího prostředku, čímž vtisknul udržitelnost do své “brandové identity.” Poté následovalo mnoho dalších inovací. V roce 1987 Persil představil první prací gel, později na trh uvedl jedinečné duokapsle.

Výkonná čtyřkomorová gelová kapsle Persil je nyní kompaktovaná pro vynikající výkon a nižší dopad na životní prostředí díky nižšímu množství použitých materiálů. Nová receptura Persil Expert Stain Removal poskytuje skutečnou hloubkovou čistotu pro vaše prádlo a hygienickou svěžest pro vaši pračku.

Proč sáhnout právě po tomto výrobku?

Jedinečné složení Persil Expert 
Odstraňování skvrn s jedinečným složením, které zajišťuje opravdovou hloubkovou čistotu, kterou potřebujete: svěží a hygienicky čisté oblečení a hygienicky svěží pračka nyní se zesílenými čisticími složkami.

Hloubkové čištění prádla
Prací prostředek proniká hluboko do vláken, kde rozpouští a odstraňuje i ty nejodolnější skvrny, a dodává vašemu oblečení tu pravou čistotu a svěží vůni.

Hygienicky svěží pračka
Prací kapsle Persil se dostávají ještě hlouběji do pračky, kde bojují proti nepříjemným pachům a zanechávají ji hygienicky svěží pro dosažení ještě lepších výsledků.

Za čistší svět 
Prací prostředek Persil šetří energii při každém praní i při velkém množství prádla při nízkých teplotách od 20 °C díky svému silnému a účinnému složení ve 100% recyklovatelném obalu a obsahuje 92 % biologicky rozložitelných složek.

Chcete vyzkoušet sílu inovativních pracích kapslí? Přihlaste se do testování!  

Co budete testovat? 

Čtyřkomorové prací kapsle Persil Discs 4v1 – konkrétně Persil Discs Expert Stain Removal 17 ks.

Koho hledáme a jak se zapojit? 

Pečujete o děti? Pokud vaše odpověď zní ANO, máte jedinečnou šanci být jednou z 16 vybraných, kterým zašleme balíček s pracími kapslemi Persil Expert k vyzkoušení. Stačí kliknout níže na „Chci testovat“ nejpozději do 25. 5. 2024. Po skončení testování budeme rádi, když se o své zkušenosti s produkty Persil Expert podělíte s ostatními prostřednictvím recenzí s fotografiemi.