Prezentace klienta

Vyzkoušejte kojenecká či batolecí mléka BEBELO®

Czech News Center, a. s.

Ochutnání kojeneckých a batolecích mlék BEBELO pro všechny miminka

Hlavní obrázek testování

Značka BEBELO® byla vyvinuta s láskou k miminkům. Rozumí jejich potřebám od narození až po první krůčky a doprovází maminky a tatínky v každodenní péči o jejich malé poklady. 

Jak miminko roste, mění se i nároky na jeho výživu a péči. Proto BEBELO® přináší kompletní sortiment produktů – od kojeneckých mlék přes plenky až po dětskou kosmetiku. Každý výrobek splňuje maximální požadavky na kvalitu a bezpečnost. 

Spolu s profesionální radou odborníků v lékárnách Dr. Max získáváte jistotu, že s výrobky BEBELO® dáváte svému miminku to nejlepší.

Kojenecká výživa BEBELO® má komplexní a vyvážené složení, které zohledňuje specifické výživové potřeby miminek v každém období jejich vývoje. Kojenecká mléka BEBELO® neobsahují palmový olej. 

Více se o kojeneckých a batolecích mlékách BEBELO® nebo o dalších produktech dozvíte na www.bebelo.cz
Exkluzivně k dostání v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz.  

Chcete s vaším miminkem otestovat kojenecká a batolecí mléka BEBELO®? 

Stačí být rodičem dítěte, které je ve věku od sedmi měsíců do tří let a správně odpovědět na pár otázek. Poté budeme kontaktovat 20 z Vás a každému zašleme balení kojeneckého nebo batolecího mléka BEBELO® dle věku vašeho děťátka. Mléka získáte výměnou za textovou recenzi.

Upozornění: Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let dítěte. Přechod na kojenecké mléko má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné.

 

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze

Mléko Bebelo

Byli jsme vybráni k testování mléka Bebelo a můžu říct, že jsem ráda.

  • 255

Bebelo

Test kojeneckého mléka

  • 241

Bebelo 3 testování

Měla jsem možnost testovat mlíčko Bebelo 3 a nemám důvod ho nedoporučit dále :-)

  • 166

S Dominičkou testujeme BEBELO

Dcerka je odmalička svéráz a velký mlsoun, mateřské mléko ji nepřesvědčilo, a tak si libuje v tom. umělém,... teda spíš jak kdy. Když jí zachutná, tak pije, jak ne, tak vyhledává samé dobrůtky, které s mlékem nemají nic společného. A tak jsme se neváhaly pustit do testovací výzvy s BEBELEM...

  • 870