Prezentace klienta

Testování Spiridea® krémpasta

Spiridea, s. r. o.

Chraňte pokožku svého miminka proti opruzeninám

Hlavní obrázek testování

Pokožka našich malých pokladů je mnohem tenčí a jemnější, než pokožka dospělých. Citlivější reaguje na vnější vlivy a potřebuje speciální péči a ochranu, abychom předešli u dětí tak častým opruzeninám. K zapaření dochází u malých dětí velmi lehce, protože mají četné kožní záhyby. Neustálý pohyb, vlhké a teplé prostředí vzniku opruzenin doslova nahrává. Určitě mi dáte za pravdu, že snazší je opruzeninám předcházet, než je léčit. Proto jsme si pro vás připravili testování Spiridea® krémpasty

Co budeme testovat

Spiridea® krémpasta pro každodenní péči o citlivou kůži pomáhá při potlačování vzniku opruzenin v plenkové oblasti a v kožních záhybech u dětí i dospělých. Pomáhá udržovat kůži v suchém stavu a chrání ji před nežádoucí vlhkostí. Díky svému hydrofilnímu základu se dobře spojí s vlhkým podkladem. Spiridea® krémpasta optimálně regeneruje kožní bariéru a chrání před narušením pokožky v důsledku odírání. K tomu všemu zmírňuje svědění. Není mastná a proto nevytváří nechtěnou překážku při odvádění vlhkosti. Naopak Spiridea krémpasta ji naváže a zároveň se dobře smývá.

Koho hledáme

Máte doma drobečky, kteří nosí plenky? Používáte jako prevenci před opruzeninami nějaké přípravky? Potom hledáme právě vás. Pokud jste k tomu komunikativní, kreativní a nemáte problém se o průběhu testování podělit s námi neváhejte a přihlaste se do testování. 

Jak se zapojit

Pokud jste se v popisu výše našli, klikněte níže na "Chci testovat" nejpozději do 29. 5. a v přihlášce napište, jak se vy snažíte předcházet opruzeninám u vašich dětiček. My následně vybereme 10 maminek, které budou mít možnost vyzkoušet účinnost Spiridea® krémpasty a podělit se o svou zkušenost s ostatními.

Jak testování dopadlo? 
Dozvíte se v recenzích níže a také v tomto článku.

K testu se již nelze přihlásit.

Otestováno recenze