ZARUČENÁ DIETKA : - ) ) ) ) |
DOVOLILA JSEM SI TENTO VTÍPEK "ZAPŮJČIT", MOC SE MI LÍBIL, TAK ABY JSTE SE TAKY MOHLI ZAŘÍDIT:-)))
Revoluce v hubnutí
Chcete-li mít ideální postavu,jezte jako dvouleté dítě. Jeho stravovací návyky vám zaručí,že nepřiberete ani dekagram.
1.den Posnídejte vejce a toust s marmeládou. Vajíčka nabírejte prsty,jedenkrát si kousněte do toustu. Zbytek marmelády si rozpatlejte po tváři a vlasech. K večeři si dejte dvě kostičky čokolády,hrst čipsů a sklenici mléka(dvakrát usrkněte,zbytek rozlijte po podlaze)
2.den Ráno prsty uždibujte z lívance ochuceného sirupem. Lepkavé ruce si otírejte o šaty. Povečeřte půl krajíce chleba s burákovou pomazánkou,každé druhé sousto vyplivněte na zem.
3.den Místo snídaně po čtyřech prošmejděte kuchyňi. Z podlahy sezobněte včerejší vyplivnutá sousta. K večeři si udělejte těstoviny se sýrem.Talířem vztekle mrskněte proti zdi a z tapety poté slízněte tři kousky nudlí. |
Vložil(a) Alena P. (Alča + Honzík) ID 10553 | zobrazit další vtípky |
|
 | Petra S. (petula.s) ID 31907, mimibazar.cz/hnizdecko (16.2.2007, 0:25) |
Chybí miska kočičího žrádla, na to je náš Kuba expert  |
ODPOVĚDĚTnahlásit |
 | Lenka F. (tinie) ID 22942 (31.1.2007, 20:08) |
tak ja to teda zkusím  |
ODPOVĚDĚTnahlásit |