PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Kontakt: kukusr@seznam.cz
telefonický prodej není v tomto obchůdku poskytován

CENA ZBOŽÍ
Cena je uvedena vždy konečná a není v ní započítáno poštovné. Poštovné se připočítává až při placení na základě výše objednávky, Jedná se převážně o použité zboží. Pokud má nějaké vady, vždy je to v popisu uvedeno.

Po závazné objednávce zboží rezervuji týden. POKUD NEDOJDE K ÚHRADĚ ZBOŽÍ DO 8 DNŮ OD DATA REZERVACE, POVAŽUJI OBJEDNÁVKU ZA BEZPŘEDMĚTNOU A REZERVACI RUŠÍM!!!!!(samozřejmě je možná dohoda na pozdější platbu, vše je o komunikaci)

POKUD MÁTE DOTAZ NA PŘEMĚŘENÍ ATD. DEJTE MI PROSÍM VĚDĚT PO TÉ CO VÁM ODEPÍŠI ZDA MÁTE O VĚC ZÁJEM ČI NE RESERVACI NA PŘEMĚŘENÍ DRŽÍM 24 HODIN

TERMÍN DODÁNÍ
Balíčky se snažím odeslat, nepojzději 2den od obdržení platby, pokud je to déle píši vzkaz přes MMB(v případě nemoci či dovolené)
Zboží je expedováno prostřednictvím České pošty.
Poštovné je účtováno dle platného tarifu České pošty.
V případě ztráty zásilky Českou poštou je zákazníkovi vracena celá částka včetně poštovného ihned po dokončení reklamace o dohledání zásilek českou poštou od ztráty zásilky.

REKLAMACE
Z důvodů že přehlédnu vadu zboží (v tom množství se to opravdu může stát a v žádném případě se nejedná o úmysl), tak mne prosím v klidu kontaktujte, domluvíme se na slevě či vrácení zboží v takovém případě je vrácena celá částka za zboží do 5 dnů převdem na účet a to až po obdržení vráceného zboží prodejcem. Z důvodů vrácení Vašeho špatného měření nebo jiného důvodu mnou nezaviněného
se nevrací poštovné k zákazníkovi, zákazník hradí následné poštovné k prodejci.( proto se z každou věcí přeměřuji aby ktomuto nemuselo dojít )

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka.
Údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží.
V žádném případě nejsou tyto udaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány.

Přeji příjemný nákup a děkuji za Vaše objednávky Iveta
Podmínky byly naposledy upraveny: 28.9.2011, 12:15
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt