PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Maminky velice ráda vás vítám v mém obchůdku!!

Prodávám na základě živnostenského oprávnění.
Renata Dolníková
Chomutovská 298
431 41 Údlice

IČO : 726 72 773


V mém obchůdku najdete kvalitní originální licenční kousky - a to jak oblečení, povlečení, polštářky, deky, osušky, plážová ponča, doplňky do pokojíčků a také hračky. Nejsou to rozhodně věci z tržnice ani jiné napodobeniny - je to originální licenční zboží dovezené z UK nebo EU. Dále v nabídce také najdete dětské oděvy nové a outlet různých značek. Vždy vše pravdivě uvádím. Vždy nějaké žboží mám přímo na skladě a tedy ihned k odeslání - je uvedeno. Další zboží mám na objednávku - doba dodání 1 až 2 týdny.

Maminky, prosím po přijetí balíčku se zbožím si objednané věci překontrolujte - v případě že najdete vadu nebo jste jinak nespokojené, ihned mě kontaktujte. Zboží kontroluji, ale může se stát, že si nějaké vady nevšimnu. Reklamace je možná u nového zboží - pokud mi zboží vrátíte originál zabalené a nepoužité !!! Vždy se snažím vyjít vstříc - bud se zboží vrátí (vrátím i peníze) nebo se vymění za jiné, nebo se poskytne sleva na zboží. Nemůžu pak reagovat kladně na reklamaci po několika týdnech nebo měsících - to doufám pochopíte.

PRANÍ A ŽEHLENÍ - z důvodů že se mi stalo že maminka reklamovala zboží - sloupnutý obrázek - dovoluji si upozornit, že prosím musíte respektovat údaje o praní a žehlení. Přímo na oblečení je uvedeno - doporučuje se prát na šetrný program (nejlépe po rubu) na 40 nebo 30 stupnů . a prosím zdůraznuji - NEŽEHLIT OBRÁZKY PŘÍMO NA OBRÁZKU. Brala jsem že je tohle samozřejměst, že se stalo že mi psala maminka, že obrázek po tom co ho přežehlila přímo žehličkou se sloupnul :(((.
Já sama si pro své děti pravidelně zboží od Disney také beru a jsem maximálně spokojená - máme krásné kousky s oblíbenými postavičkami, měkoučký příjemný materiál a s ničím jsem žádný problém neměla.


Maminky, jestli potřebujete posečkat s platbou, není problém se dohodnout!
Čtěte prosím i vzkazy , kam uvádím odeslané balíčky a další důležité info. Vždy budu informovat o nových objednávkách, nových vkladech, odeslaných balíčcích a dalších důležitých informacích.

Maminky, dále také prodávám věci po svých dětech. Toto oblečení je nošeno - vždy uvádím opravdový stav. A pokud píšu super stav, tak opravdu odpovídá, protože jsme věc nosily málo a vypadají jako nové.

Přeji příjemné nakupování !
Podmínky byly naposledy upraveny: 27.7.2013, 21:35
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt