PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé nakupující,
vítáme Vás na našem mimibazárku. Budeme velmi rádi, pokud si u nás vyberete a zbožíčko od nás Vám udělá radost!
ZBOŽÍ JE NA PRODEJ NE NA VÝMĚNU!!!

Po provedení Vašeho výběru (max.do 48 hodin)Vám zašleme podklady k platbě (pokud se tak nestane, tak prosím o kontakt od Vás - přeci jen jsme také jen lidi :-))) a očekáváme od Vás zprávu o provedené úhradě zároveň s adresou (pokud se nedohodneme jinak, tak čekáme platbu do týdne). V PŘÍPADĚ POTŘEBY MŮŽEME S PLATBOU POČKAT, STAČÍ KDYŽ NÁM NAPÍŠETE A URČITĚ SE DOMLUVÍME:-).

Pokud není u věci uvedeno, že se jedná o novou věc, je věc používaná. Tedy nese známky běžného používání, proto nečekejte věc novou!!! Vše se snažíme nafotit (popřípadě popsat), proto prosím pozorně prohlížejte fotky a čtěte popis. Pokud máte další dotaz, rádi ho zodpovíme - napište nám VZKAZ.

K poštovnému - u aukcí na MMA je vždy uvedené.
- u MMB Vám vždy pošleme poštovné v závislosti na váze Vámi vybraného zboží + balné+poplatky bance.

Odstoupení od smlouvy je možné do 14 dnů od převzetí zboží a to zasláním zboží zpět na naši adresu. Po přijetí zboží zpět k nám Vám odešleme na účet, ze kterého přišla úhrada, úhradu za zboží zpět. Poštovné při vracení zboží zpět hradí kupující.

Balíčky odesíláme většinou dvakrát týdně. Preferujeme zasílání DOPORUČENĚ, v případě zájmu můžeme na Vaše riziko zaslat obyčejně, ale i tady počítejte s připočtením nákladů (balné, bank.popl.atd). Na dobírku neposíláme!!!

Při nákupu (na MMB i na MMA) nad 200,-Kč (do částky se nezapočítává poštovné) 1 věc ZDARMA (z inzertního fotoalba ZDARMA K OBJEDNÁVCE), za každou další 100,-Kč nákupu další věc ZDARMA (opět z inzertního fotoalba ZDARMA K OBJEDNÁVCE) - pište si o co máte zájem :-)))

Děkujeme za přečtení a přejeme hodně úspěchů na našich aukcích a spokojenosti na bazárku:-))) Petr a Klára Kroupovi

Provozovatel bazárku:
IČO:76163261
Petr Kroupa
Na Kocandě 26
252 42 Jesenice
NEJSEM PLÁTCEM DPH

Kontaktní osoba: Klára Kroupová,
k.kroupova@seznam.cz

P.S. oba máme časově náročné zaměstnání, takže se nedostanu na bazárek denně. Ale bazárek je naše radost a nechceme se ho vzdát. Díky za pochopení a strpení!!!
Podmínky byly naposledy upraveny: 1.1.2014, 9:57
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt