PODMÍNKY PRODEJE

Jana O. (jenny) ID 11463
mimibazar.cz/janao
Oblast: Zlín
+PŘIDAT K OBLÍBENÝM (přihlášení)
Registrace: 2.3.2006
Naposledy: 13.5.2021 14:13 včera
Aktualizace: 13.5.2021 14:13 včera
INZERTNÍ FOTOGRAFIE 256
prodám | koupím
vyměním | věnuji | půjčím
zdarma k objednávce
slevy | akce | vzkazy
odkazy na aukce
PROBÍHAJÍCÍ AUKCE
PODMÍNKY PRODEJE
HODNOCENÍ 1136
VŠECHNY FOTOGRAFIE 303
Rodinné fotky
Scrapbook
Módní show
Spokojení zákazníčci
Moje hobby
Zahrada
Naše bydlení
Dekorace
Poradna
Domácí mazlíčci
Sběratelství
Naše úlovky
KOMENTÁŘE
VTÍPKY 4
RECEPTY 1
NÁVODY 0
Nesmlouvám o ceně,ta je daná,nereaguji na výměny
Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den,

PROSÍM UVÁDĚJTE U OBJEDNÁVKY ADRESU.BALÍČKY BEZ NÍ SE POTOM ZBYTEČNĚ ZDRŽÍ

PROSÍM,NENABÍZEJTE VÝMĚNU,STĚHUJEME SE DO MENŠÍHO A POTŘEBUJI SE ZBAVIT PŘEBYTEČNÝCH A MALÝCH VĚCÍ!!!! DĚKUJI.

Z časových důvodů odpovídám pouze prvnímu zájemci, po případném uvolnění pak dalšímu v řadě. Proto se omlouvám všem, kterým se neozvu.Nákup si opravdu rozmyslete, ať se zboží neblokuje pro jiné zákaznice. Pokud máte zájem o více věcí, klikněte na každou zvlášť, aby nedošlo k tomu, že budete až dalším zájemcem.

Prodávám věci použité a i když je věc ve výborném stavu, není to věc nová, berte na to, prosím, zřetel.Každý má na věc jiné nároky – co je pro někoho super, pro druhého to tak být nemusí.S tím se ale u prodeje přes internet musí trošku počítat. V případě,že budete chtít vrátit věc z důvodu,že se nelíbí,neodpovídá Vaší představě,protože jste si představovala věc jinak,nebo nesedí vel. přestože jsou uvedeny míry,zboží lze vrátit,penízky vrátím s tím,že si odečtu poštovné,poplatky bance. Pokud je věc nová a nenošená, vždy je to u ní uvedeno.

Věci jsou po mých dětech, rodině, a dětech mé kamarádky


V případě přeměření čekám na odpověď do druhého dne,pokud se neozvete věc anuluji a dávám zpět do prodeje,nebo nabízím dalšímu zájemci, pokud potřebujete cokoliv přeměřit, zeptat se apod. napište, ráda odpovím. Po domluvě není problém prodloužit rezervaci podle Vaší potřeby, pokud to ovšem nebude nepřiměřeně dlouhá doba, a musí to být závazná objednávka. Prosím o férové jednání.

Platba je předem do sedmi dnů převodem na účet ode dne odeslání podkladů, pokud nebude mezi námi jiná domluva. Pokud po uplynutí stanovené doby nebude částka uhrazena, píšu mail s dotazem, zda je platba odeslána. Poté vracím zboží zpět do prodeje a upozorním ostatní prodávající v hodnocení. V případě, že nemáte zavedený účet, lze peníze poslat i složenkou na mou adresu.. Prosím uvádějte variabilní symbol, bez něho těžko dohledávám platbu.

Balíčky posílám doporučeně po připsání peněz na účet do dvou pracovních dnů. Obyčejně nezasílám, pouze v případě na Vaše výslovné přání, kdy si ale za doručení balíčku ručíte Vy. Někdy se stane, že se v termínu z různých důvodů na poštu nedostanu, v takovém případě dám vědět mailem. Převod peněz trvá 3-5 dnů pokud nemáte stejnou banku jako já. Balíček jde poštou 1-3 dny, už se stalo, že dorazil i za 5 dnů. Poštovné je uvedeno v podkladech.Většinou je počítáno dle tarifů pošty+ balné a popl bance.Občas se stane,že přesně poštu neodhadnu,někdy v můj neprospěch,nebo naopak. Na dobírku nezasílám.

Po obdržení balíčku také prosím o vzkaz, že balíček v pořádku dorazil,abych si mohla smazat fotku z alba.Přeji příjemný nákup. Jana Oherová
Podmínky byly naposledy upraveny: 9.7.2013, 12:06
© 2004-2021 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt