PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky,

pro Váš velký zájem nestíhám odpovídat na Vaše mailíky a vzkazíky hned, ale přibližně do 7 pracovních dnů (většinou je to rychleji).
Děkuji za pochopení a přeji příjemné vybírání :-)


!! Při objednávání prosím odklikněte každou fotečku zvlášť (pod fotečkou kliknout na ODPOVĚDĚT NA INZERÁT, do VZKAZu napsat počet kusů a pod tím zase kliknout na ODPOVĚDĚT NA INZERÁT). Já ověřím, zda vše mám skladem a pošlu Vám podklady k platbě za celou objednávku.

Přijímám pouze ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY.

NAROZENINOVÉ URGENCE mi prosím avizujte do VZKAZů + pište mi rovnou do objednávky Vaši ADRESU.

MINIMÁLNÍ VÝŠE OBJEDNÁVKY je 150Kč (bez poštovného), menší objednávky jsou bohužel velmi nevýhodné pro Vás (vysoké poštovné je prodražuje) i pro mě (je s nimi spojena spousta administrativy při minimální marži), děkuji za pochopení.

Zasílám především přes DPD a ZÁSILKOVNU, poštovné je potvrzeno pro každou objednávku zvlášť dle celkové hmotnosti a hodnoty objednávky.
Poštovné u České pošty je dle tarifů České pošty (dle váhy a hodnoty objednávky) - u ubrousků většinou jako doporučené/ obyčejné psaní, u rámečků/ potřeb na découpage/ párty sad jako cenný balík/ balík do ruky.
V případě, že si zvolíte poštovné obyčejně, tak v případě ztráty/nedoručení zásilky není bohužel možná reklamace/náhrada.

Platbu je možné uskutečnit převodem na účet nebo zaslat složenkou na poště.

Zákazník je povinen převzít/ případně vyzvednout na poště objednané zboží ve stanoveném termínu. Pokud tak neučiní a pošta zašle balík zpět, tak je zákazník povinen uhradit vynaložené poštovné (u zásilek na dobírku) / poštovné na znovuzaslání balíku + manipulační poplatek 100Kč.

Tam, kde je pod fotečkou uvedeno REZERVACE, tak je zboží už rezervované nebo momentálně vyprodané.

! Pokud chcete objednávku či její část zrušit, písněte mi to prosím dříve než Vám pošlu podklady k platbě, pak už nebude možné objednávku stornovat, děkuji.


JSME PLÁTCI DPH

IČ 87206129
DIČ CZ6753251120
Podmínky byly naposledy upraveny: 9.3.2017, 9:57
Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt

© 2004-2022 CZECH NEWS CENTER a.s.