PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Vítám Vás na mých stránkách,

Prodejce a odpovědná osoba:

Romana Pechalová, Lhota u Vsetína 256, 755 01 Vsetín

IČO: 88081354
DIČ: nejsem plátce DPH
ŽL vydán MěÚ Vsetín, č.j.: OŽÚVS/3159/2011/5

e-mail: RomanaPechalova@seznam.cz
tel.: 608 85 99 17 ( pracovní dny 8 - 16 hod. )


ve svém albu nabízím různé věcičky pro Vaše nejmilejší, pro maminky a něco málo pro tatínky. Zboží je většinou použité dovoz Anglie, ale také soukromý prodej oblečení či jiných věcí.

Cena zboží je vždy uvedená bez poštovného. Poštovné bude vždy uvedeno v mailu info o platbě.

U všech věcí se snažím uvádět co nejpřesnější popis, aby jsem Vám co nejlépe přiblížila opravdový stav. Pokud nějaké chybičky přehlednu je možné věci vyměnit či se domluvit na nějaké jiné kompenzaci.

Na věci použité neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Vyjde-li taková vada najevo až dodatečně, je stanovena dvanáctiměsíční lhůta pro vytknutí vady kupujícím a pro uplatnění práva z odpovědnosti za vady. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách.

Na nové zboží je poskytována záruka dle platného záručního řádu (24 měsíců).

Zákazník má právo bez udání důvodu odstoupit do 14 dní od kupní smlouvy, v takovém případě je mu vrácena v případě platby předem celá částka do 5 kalendářních dnů převodem na účet a to až po obdržení vráceného zboží prodejcem.

Na maily se snažím odpovědět v co nejkratší době, nejdéle však do 48 hodin ( jinak je uvedené ve vzkazech o delší nepřítomnosti )

Věcičky Vám ráda přeměřím, ale prosím Vás o zaslání infa zda si danou věc berete či nikoli, aby jste jí neblokovali dalšímu zájemci.

Maminky je možné u mne mít otevřenou objednávku, nejdéle však týden nebo se můžeme domluvit na jiné době. Taktéž jsem ochotná počkat na penízky třeba do mateřské.

Zákazník má možnost stornovat objednávku do 24 hodin od objednání buď mailem či telefonicky.

Platbu očekávám do 5 dní od uzavřené objednávky, pak dávám věci zpět do prodeje.
Jakmile penízky dorazí na účet snažím se ještě tentýž den balíčky odeslat. Nejpozději do 2 dní.

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty.

Poštovné si účtuji 20,- Kč obyčejné ( na vlastní zodpovědnost ), 40,- Kč doporučené a těžší či větší balíčky 55,- Kč, jinak dle tarifů ČP.

Jestliže se stane, že nebudu schopna objednané zboží dodat nebo je budu moct dodat jen částečně, kontaktuji Vás a domluvíme se na dalším postupu, popř. na vrácení již uhrazené částky.

Jestli jste s věcmi spokojení prosím Vás o zaslání hodnocení.

Ochrana osobních údajů:
Prodejce je nucen shromažďovat některé osobní údaje jako je jméno a adresa zákazníka. Tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží. V žádném případě nejsou tyto údaje žádným dalším způsobem zpracovávány ani předány třetím osobám.


Mockrát děkuji a těším se na obchůdky s Vámi Romča P.
Podmínky byly naposledy upraveny: 12.3.2013, 14:48
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt