PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
MILÍ KUPUJÍCÍ,
než se rozhodnete nakoupit v mém obchůdku přečtěte si prosím podmínky prodeje, aby do budoucna nedocházelo k problémům při řešení nesrovnalostí nebo stížností.

Nejsem plátcem DPH. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Prodejce se zavazuje nakládat s osobními daty kupujících dle Zákona č. 101/2000 Sb. a tyto údaje slouží pouze k vyřízení objednávky a realizaci dodávky objednaného zboží. V žádném případě nebudou tyto údaje žádným dalším způsobem nikterak zpracovávány ani předány třetím osobám.
REZERVACE:
Rezervace jsou možné na 7dní (slouží na převod peněz a ne na rozmyšlenou), pokud nedojde k zaplacení a nebo se mi neozvete,ruším rezervaci a píši záporné hodnocení pro nespolehlivost ! Pokud potřebujete prodloužit dobu rezervace stačí se ozvat a určitě se společně dohodneme na době a nebo dalším postupu.
PLATBU:
Platbu provádějte převodem na účet: Po zaplacení celkové částky, balíčky odesílám dle ceníku České pošty (50-80kč, záleží na váze a velikosti zásilky) doporučeně na Vaši adresu a to do 7 pracovních dnů od připsání platby na můj účet. Pokud to bude balík tak zasílám vždy pojištěn na vyšší cenu než je hodnota dodávaného zboží ( 0 -499,- pojištěno na 500,-Kč , 501 – 999,- pojištěno na 1.000,- Kč atd). Fakturu a dodací list přibalím do zásilky dle přání zákazníka. Balné je již součástí ceny poštovného.

NA POŠTU JEZDÍME 2X TÝDNĚ

REKLAMACE:
Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku v platném znění právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží poslat zpět, v uvedené lhůtě, na adresu Prodávajícího (určující je datum převzetí zboží Kupujícím a datum odeslání Prodávajícímu zpět). Prodávající vrátí zpět zákazníkovi cenu zboží bez poplatků, které byly při dodání zboží zákazníkovi účtovány, a to do 30ti dnů předem dohodnutým způsobem. V případě že zboží, které bylo Kupujícím v zákonné lhůtě vráceno Prodávajícímu, vykazuje známky opotřebení, používání nebo poškození, je Prodávající oprávněn účtovat Kupujícímu přiměřenou část z původní kupní ceny. Prodávající si uspokojí své nároky z částky, která bude Kupujícímu vrácena, a to jednostranným započtením.
ZÁRUČNÍ DOBA:
- na použité zboží záruka není poskytována
- na nové zboží je záruční doba poskytována dle platného zákona
ZPŮSOB DODÁNÍ
- objednávky posílám doporučeně prostřednictvím České pošty nebo jako klasický balík nebo obchodní balík
- poštovné účtuji dle platných tarifů České pošty + balné ( + poplatky s tím spojené )
Doporučená zásilka nepřesahující rozměry uvedené poštou je 50,-kč
Balíček od 2 kg - 5 kg a nepřesahující hodnotu 5000 je poštovné 80,- Kč
Balíček nad 5 kg a nepřesahující hodnotu 5000 je poštovné 80,- Kč
V případě zaslání zásilky jako křehké je příplatek 25,-kč
!!! POZOR !!! POKUD PŘESÁHNE ŠÍŘKA BALÍČKU 5CM, JE BALÍČEK ZASLÁN JAKO BALÍK A POŠTOVNÉ JE 70,- (90,- ) Kč ! RESPEKTUJTE TO PROSÍM.
Obchodní balíček jednotné 140,- Kč
KONTAKNÍ ADRESA:
Lucie Koudelová, Jiřího Wolkera 1888, Nymburk 288 02
Doručovací adresa Lucie Koudelová Praha západ
!!!!!! NOVÉ ČÍSLO ÚČTU !!!!!! Bankovní účet ČR : 670100-2200113455/6210 !!!!!!!

Telefoní kontakt: 608 140 139 ( v době od 9:00–16:00 hod denně mimo sobot a neděli.
Jen velice akutní případy lze řešit i o víkendu. )
Kontaktní email: mmblucka27@seznam.cz
Po předchozích špatných zkušeností na dobírku nezasílám.
Všem Vám přeji pohodový a klidný nákup.
Lucie K. .
Podmínky byly naposledy upraveny: 6.11.2017, 10:04
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt