PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
VZHLEDEM K TOMU,ŽE MÁM KAMENNÝ OBCHŮDEK, MŮŽE SE STÁT, ŽE DANÁ VĚC JE JIŽ PRODANÁ A BUDEME VÁS INFORMOVAT,DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
PRODÁVÁM POUZE NOVÉ ZBOŽÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PROVOZOVATEL:
MarVet s.r.o.
IČ 29262801
Přibice 174, 69124, Přibice

JMÉNO ODPOVĚDNÉ OSOBY A MÍSTO PODNIKÁNÍ
Mgr. Marcela Větrovská,

PROVOZOVNA - kamenný obchod:
FOXY MÓDA, Lidická 467, 69123, Pohořelice
/rohový dům u autobusových zastávek/
www.foxymoda.cz
PRODEJNÍ DOBA:
PONDĚLÍ - PÁTEK 9.00 - 17.30 HOD
SOBOTA 9.00 - 12.00 HOD

TELEFON do provozovny 519 325 645
EMAILOVÁ ADRESA - info@foxymoda.cz (slouží jako kontakt,pokud nejsem přítomna, jste informováni pomocí vzkazů. Pomocí nich také informuji hromadně o odeslaných balících. ČTĚTE VZKAZY PROSÍM!!!

OBJEDNÁVKY:
Na objednávky odpovídají ve všední dny většinou prodavačky z kamenného obchůdku, rády vám zkontrolují, zda je zboží skladem, poměří velikost apod., taktéž pošlou podklady k platbě. Pokud budete mít jakékoliv přání, napište si, domluva je možná.ODPOVÍDÁME VĚTŠINOU DO 24 HODIN
Prosím o strpení, pokud objednáváte o víkendu, ozýváme se ihned v následující všední den. ZBOŽÍ NEMÁM DOMA!!!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!!!
DOKLADY O KOUPI:
Doklad o koupi přikládám do balíčku na základě žádosti zákazníka, kterou je nutno připojit k objednávce.

REKLAMACE A VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU:
Dle zákona na ochranu spotřebitele máte do 14 dnů nárok na vrácení zboží bez udání důvodu . Samozřejmě máte nárok také na reklamaci,reklamační řízení se taktéž řídí zákonem o ochraně spotřebitele, reklamační lhůta činí 30 dní, (reklamace se nevztahuje na vady, na které byla poskytnuta sleva - samozřejmě uvedené v popisu zboží).
ZÁRUČNÍ DOBA:
Záruční doba poskytovaná při prodeji zboží činí 24 měsíců ode dne nákupu, pokud není uvedeno jinak. Reklamace vyřizuji v souladu s Občanským zákoníkem.

STORNO OBJEDNÁVKY zákazníkem do 24 hodin prostřednictvím e-mailu.
Věci rezervuji týden. Pokud platba nebude v této době připsána na účet nebo se nedohodneme jiným způsobem, rezervaci automaticky ruším.

Preferuji platbu na účet. Neposílám věci na dobírku.
Poštovné je uvedeno vždy v inzerátu, balné si neúčtuji. Pokud kupujete víc věcí, balík je nutné pojistit a o výši poštovného Vás budu informovat. Balíky posíláme 3-4x týdně.

Zboží je expedováno Českou poštou, je odesíláno maximálně do tří pracovních dnů od připsání platby.

PŘI OBCHODOVÁNÍ JE TO O LIDECH A O KOMUNIKACI.
NEJRADĚJI OBCHODUJI S REGISTROVANÝMI ZÁKAZNÍKY A S TAKOVÝMI,KTEŘÍ UMÍ ODPOVĚDĚT OBRATEM NA EMAIL, OBRATEM UMÍ UHRADIT ZBOŽÍ ATD.
BUDU RÁDA ZA HODNOCENÍ,KTERÉ OPRAVDU POTĚŠÍ A TAKÉ POVZBUDÍ DO DALŠÍ PRÁCE.
POKUD MÁTE I JAKOUKOLI PŘIPOMÍNKU NA ZLEPŠENÍ SLUŽEB,TAK PROSÍM TAKÉ NAPIŠTE.

VŠEM DĚKUJI ZA PŘEČTENÍ PODMÍNEK PRODEJE A TĚŠÍM SE NA OBCHŮDKY S VÁMI. VŠECHNY ZVU DO NAŠEHO KAMENNÉHO OBCHŮDKU:-). MARČELÍNA

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ NÁKUPU DĚTSKÉHO OBLEČENÍ Z ANGLIE

NA VAŠE PŘÁNÍ MOHU ZPROSTŘEDKOVAT OBJEDNÁNÍ ZNAČKY NEXT, PO DOMLUVĚ I JINÝCH ZNAČEK.

Ze všech těchto katalogů si můžete objednat zboží. Toto zboží většinou obdržíte do 2-3 týdnů až k Vám domů (pokud zboží nemá v UK delší dodací lhůty jak 2-3 dny).Zboží si jednoduše vyberete a vyplníte do objednávky online..Dejte pozor na přesnou specifikaci výrobku (kód,velikost, barva apod). Cenu zjistíte také velice jednoduše – cenu v librách vynásobíte vyhlášenýjm uvedeným přepočtovým kurzem.
Podmínky byly naposledy upraveny: 11.1.2016, 11:25
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt