PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den, milé maminky, děkuji, že jste nahlédly do mého albíčka. Na případné dotazy ráda odpovím.
Milé maminky, zboží NEMĚNÍM, pouze prodej!
OSOBNĚ NEPŘEDÁVÁM, NESMLOUVÁM.
Řada věcí je nenošených, nových či zánovních, a pokud by tomu bylo jinak , je uvedeno v popise.Některé jsou i s visačkami, jelikož jsem si je koupila v obchodě nebo objednala zde na MMB a z nějakého důvodu mi nesedí (velikost, barva apod),proto prodávám. Stejně tak prodávám i mnoho věciček po dětech, které jsou v bezva stavu nebo jsme nestihli unosit.Věcičky mám na domku u rodičů a ráda Vám je přeměřím, detailněji popíšu,ale prosím o strpení, bydlíme 20 km od rodičů. Prosím na všechno, co Vás zajímá,se ptejte. Věcičky NEBERU ZPĚT.Většinu věciček prodávám již se slevami, tudíž další SLEVY SI URČUJI SAMA. Ceny jsou dané, proto mi prosím nepište - koupím za... Případně nabízím různé akcičky, čtěte prosím vzkazy.
Nejsem komerčním prodejcem, tudíž nemám danou věcičku v jiné barvě, velikosti apod., zboží není tedy ani na objednávku. Balíčky se snažím odesílat do tří dnů po připsání platby předem na účet.., ale v poslední době se mi daří dojít NA POŠTU 1X TÝDNĚ. Po odeslání balíčku informuji maminku o odeslání nejčastěji prostřednictvím kladného hodnoceníčka na MMB.
Poštovné se nám od 1.2..2018 bohužel zvyšuje. Účtuji si 55 až- 70 Kč za doporučenou zásilku,od 80,- za doporučený balíček, vše dle váhy a rozměrů balíčku, případně balík do ruky, cenný balík atd.. je bohužel zase dražší. Od 30,- kč za obyčejné psaní. OBYČEJNĚ zasílám NA VAŠE RIZIKO a pouze drobné věcičky (např. oční stíny, silonky apod.) NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM. Snažím se vždy, co nejpřesněji odhadnout výši poštovného, bohužel ne vždy je to stoprocentní. Již mnohokráte se mi stalo, že jsem za poštovné zaplatila více, než jsem po mamince požadovala, ale i naopak méně. Zkušenosti mi stále častěji dokazují, že to z velké části záleží na samotné úřednici na poště, zda ohodnotí balíček ještě jako doporučenou zásilku nebo již doporučený balíček.
OBJEDNÁVKY JSOU ZÁVAZNÉ, po předchozí dohodě můžu sečkat s platbou a věcičky rezervovat, pokud si však rezervované věcičky nevezmete, pak se nezlobte, avšak blokujete mi nové aktualizace inzerátu a já MUSÍM UDĚLIT NEGATIVNÍ HODNOCENÍ a zapisuji do nespolehlivých zákazníků.
Taktéž moc prosím, abyste mi i v případě jakéhokoliv dotazu daly vědět, zda si nabízenou věc vezmete, či Vás mohu jako zájemce anulovat, neboť se mi často stává, že dostávám objednávky typu: Máte je ještě? Jsou volné? Večer se ozvu.Přeměřím apod. a ani po mé odpovědi maminky nereagují, zda o zboží mají skutečný zájem, či je mohu anulovat. Bohužel i v těchto případech po předchozích špatných zkušenostech s nesolidními zájemkyněmi jsem nucena udělit palec dolů, protože jestliže já měřím, dofocuji, a když maminka ani po třech emailech mi není schopná odpověďět, jak se věci mají, chápu to jako maření mé práce a ochoty a myslím, že o takových neseriózních zájemkyních by měly být informovány i ostatní maminky.
Z časových důvodů OSOBNĚ VĚCI NEPŘEDÁVÁM. A NEBERU ZPĚT. Každá registrovaná maminka má možnost zde na MMB věcičky dále prodat. Registrace nic nestojí! Neregistrovaným maminkám nabízím svůj bazárek také, ale mám právo upřednostnit zájemkyni registrovanou na MMB.
Podmínky pro účastnice mých aukcí jsou stejné. Příhozy závazné.Je možné vyhranou aukci sloučit s nákupem na MMB.

Děkuji za pochopení.
Přeji Vám příjemné nakupování. Iveta
Podmínky byly naposledy upraveny: 17.3.2018, 19:09
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt