PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
VÍTÁM VÁS A DĚKUJI, ŽE JSTE PRÁVĚ ZDE

Zájmem o mou nabídku souhlasíte a respektujete níže uvedené podmínky!!!

NA VÝMĚNY NEREAGUJI a O CENÁCH NESMLOUVÁM

ZBOŽÍ
Oblečení je nošené -tedy použité. Stav, známky nošení a případné vady jsou pravdivě uvedeny nebo nafoceny, a proto nelze reklamovat. Najdou se ale i věcičky nové (s visačkou, nebo bez). Vše je nutné před nošením oprat. Jelikož máme každý jinak nastavenou barevnost monitoru a jiné vidění-počítejte s odlišností v barvě! Taktéž stav věcí a materiál vnímáma každý jinak...Věc si nelze osahat, takže pokud si nejste jistí nebo váháte doporučuji nakupovat v kamených obchodech a ne na internetu z fotky- na pozdější výtky nebudu brát zřetel. NA VAŠE OTÁZKY RÁDA ODPOVÍM.

AUKCE
pokud je věc v aukci a také v prodeji na bazárku, upřednostním aukci a dotyčného na ni odkážu ( aukci bez příhozu dávám zpět do prodeje -tudíž nelze zakoupit dříve než po skončení aukce)


REZERVACE
je 24hodin, poté dávám automaticky dalšímu zájemci nebo dále do prodeje. Pokud jste 2. a další zájemce, odepisuji jen v případě, že se věc uvolnila. Jakýkoliv dotaz nebo přeměření neberu jako objednávku a upřednostním koupi vážného zájemce. Věci nabízím i jinde, takže se může stát, že zboží (jediný kus ) bude prodané i přesto, že jste 1. zájemce. V tomto případě bude rozhodující čas a datum přijetí objednávky. ....toto prosím respektujte.

PLATBA
Uhrazení čekám do 3 prac.dnů na účet - vše je uvedeno v podkladech. Po domluvě není problém posečkat s platbou, ovšem musíte mi toto ihned sdělit.... očekávám 100% spolehlivost, že zboží bude zakoupeno. Jinak budu nucena udělit negativní hodnocení - toto i v připadě nezaplacení či nulové komunikace!!!

DODACÍ DOBA
Odesílám do 2-3dnů od připsání platby na účet.
Info o odeslání najdete VŽDY na mé stránce vlevo-albíčko: ODESLANÉ BALÍČKY.

POŠTOVNÉ
je včetně balného vázáno tarifem č.pošty dle velikosti a váhy balíčku.
Obyčejně: POUZE NA VAŠE RIZIKO A DO 2cm NA VÝŠKU - ZA NEDORUČENÍ NEBERU ZODPOVĚDNOST, NEBOŤ NENÍ DOKLAD O POJIŠTĚNÍ- vždy dám vědět, kdy posílám, a atˇsi hlídáte doručovatelku.
Doporučeně do 2kg 50-78...na 2kg 80-120 dle hmotnosti

STORNO OBJEDNÁVKY
Objednávka je závazná - pouze do 24 hodin lze odstoupit od smlouvy formou e-mailu nebo vzkazů. Pozdější důvody mne bohužel nezajímají a uděluji negativ!

REKLAMACE A VRÁCENÍ NOVÉHO ZBOŽÍ
Pouze značené jako zcela nové -tedy zeleným tiskacím písmen a s visačkou-(neplatí na inzerát typu: jako nová-či vypadá nově!!!
Kupující má právo na vrácení zboží do 14 dnů od převzetí a to bez udání důvodu, a to stejným způsobem jakým vám byl balíček doručen ihned druhý den po obdržení. Věc musí být ve stejném stavu v jakem byl doručen. OBOJÍ poštovné si kupující hradí sám. Poté vám vrátím na účet cenu za zboží poníženou o poplatek za znovuvystavení 60kč do 30 dnů.

POUŽITÉ OBLEČENÍ ZPĚT NEBERU
jen z důvodu, že nesedí....míry jsou uvedeny, vždy máte možnost se na cokoliv zeptat a ráda vše přeměřím.
Přehlédnutou vadu ( není to úmysl) řeším, slevou z ceny nebo vrácením.
Proto si vyhrazuji právo zákazu udělení negativu bez předchozího kontaktu se mnou. Kladně vyřízená reklamace nemá důvod udělit záporné hodnocení.

ZÁRUČNÍ DOBA
Na věci POUŽITÉ neplatí záruka, odpovědnost prodávajícího se vztahuje jen na vady, které tyto věci měly při převzetí kupujícím. Odpovědnost prodávajícího se nevztahuje na běžné opotřebení a vady popsané nebo vyfocené buď u konkrétního inzerátu, nebo v obecně v obchodních podmínkách.


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Slouží pouze prodejci a jsou nezbytné k vyřízení vaší objednávky a nebudou využity k jiným účelům.DOBÍRKA a OSOBNÍ PŘEDÁNÍ není možné


IČO: 03454142


Děkuji, a budu se těšit ... Pavlína
Podmínky byly naposledy upraveny: 31.3.2017, 20:19
© 2004-2018 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt