PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé zákaznice,
vítám vás na mých stránkách.

PLATBA A ZPŮSOB DORUČENÍ:

Bankovní převod či peníze vložit přímo na můj účet, popř. je poslat přes českou poštu složenkou.
Po připsání korunek na účet – ještě týž den, nejpozději druhý den odesílám a to vždy přes českou poštu. Výše poštovného je psaná u každého zboží jednotlivě – a to dle váhy a ceny pojištění. Výše poštovného vychází z tarifů české pošty!!!Při zakoupení věcí nad 2 500 je poštovné zdarma!
O odeslání balíčku vás vždy infotrmuji formu emailu, pokud vám balíček nedorazí do 5 pracovních dnů, informujte se prosím na poště.Pokud není na poště informujte mě prosím.

CENÍK POŠTOVNÉHO:

doporučená zásilka
do 500g....60,-
do 2000g....85,-
POZOR!!!! jako doporučený balík může být odeslána pouze věc o max. rozměrech do 5cm

pojištěný balík
do 2kg....85,-
do 5kg....105,-

Balné není účtováno.

REKLAMACE, VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Daňový doklad vystavuji na vyžádání. Pokud by se projevila nějaká vada zboží, tak jej můžete reklamovat, dle reklamačních podmínek, které stanovuje zákon. Reklamace se vztahují na vady vzniklé výrobcem, není možné vztahovat na vady vzniklé nošením a používáním nebo opotřebením praním. Možno vrátit zboží i bez udání důvodů do 14dnů od uzavření kupní smlouvy (tj. od fyzického převzetí zboží na poště).PLAVKY A SPODNÍ PRÁDLO ZPĚT NEBERU!!!Pak si prodejce může vrácenou částku ponížit o opotřebení výrobku. Zboží mi prosím v tomto případě zašlete dle hodnoty vráceného zboží jako doporučenou zásilku (do hodnoty 500Kč) a nebo jako pojištěný balík (nad hodnotu 500 Kč). Vrácené zboží na dobírku nepřebírám! Je to z toho důvodu, že před vrácením peněz potřebuji zboží prohlédnout, zda nedošlo k jeho poškození, opotřebení…zda zboží dorazilo v takové podobě, v jaké bylo odesláno.V případě Vašeho zájmu, je možné takovéto Vámi vrácené zboží, splnující výše uvedené podmínky, vyměnit za zboží stejné jen v jiné velikosti, barvě či za zboží úplně jiné. Veškeré náklady s touto výměnou nese zákazník!!! Poštovné nikomu nevracím. Zdarma si zboží zákazník může jít zkoušet do obchodu. Děkuji za pochopení. Z časových důvodů nepřeměřuji!
VĚCI NA ZKOUŠKU NEZASÍLÁM PO VELMI ŠPATNÝCH ZKUŠENOSTECH!!!!
Věci po mě a holkách zpět neberu. Věci jsou vždy ve stavu,jak jsou popsány.

ZÁRUKA :

Na prodávané zboží je poskytována záruční doba 24 měsíců pro spotřebitele dle Občanského zákoníku nebo minimálně 6 měsíců dle Obchodního zákoníku.
(Záruka se nevztahuje na zboží, u kterého vypršela dnem uplatnění reklamace záruční doba. Dále také na opotřebení zboží způsobené jejím obvyklým užíváním. Za vadu nelze považovat změnu materiálu úměrnou délce užívání ani závady způsobené nesprávnou údržbou a používáním atd.).


REZERVACE:
Je možná rezervace, ale nejdéle 5 dní, pak bude zboží opět dáno do prodeje. za rezervaci neberu dotazy ohledně rozměru nabízených věcí, pokud projevíte o danou věc zájem a pak se mi nebudete více jak 24 hodin(pokud se nedomluvíme jinak) ozývat, uvolním zboží do prodeje. Samozřejmě je tady také možnost individuální domluvy si rezervaci prodloužit.
Zrušení rezervace, můžete učinit nejpozději do 24h. přes vzkazy.

STORNOVÁNÍ OBJEDNÁVKY
1.Stornování objednávky ze strany zákazníka
Zákazník může do 24 hodin od přijetí objednávky stornovat svou objednávku, pokud ještě nebyla expedována, a to i bez udání důvodu. Zrušení se provádí zasláním emailu na adresu: prochazkova.evicka@seznam.cz
Pokud již objednávka byla expedována, objednávka může být zrušena, ale zákazník je povinen dodatečně uhradit tyto náklady expedice.Prodejce, provozovatel internetového obchodu a zodpovědná osoba
Eva Procházková
Praha 5-Stodůlky
IČO 87540690 nejsem plátcem DPH
E-mail: prochazkova.evicka@seznam.cz
facebook: Eva 80 - značkové oblečení a doplňky
VŠEM DĚKUJI A BUDU SE TĚŠIT NA OBCHŮDKY S VÁMI A DOUFÁM,ŽE BUDETE VŽDY SPOKOJENÉ.
EVA
Podmínky byly naposledy upraveny: 15.3.2019, 21:20
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt