PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Dobrý den maminky a milé zákaznice !
VELICE SE OMLOUVÁM, ŽE POSÍLÁM FORMOU ODPOVĚDÍ TYTO PODMÍNKY PRODEJE. PODMÍNKY PRODEJE JSOU KAŽDÝM PRODEJCEM VYPRACOVÁNY PROTO, ABY SI ZÁKAZNÍK MOHL PŘEČÍST DŮLEŽITÉ ODPOVĚDI, KTERÉ SE ČASTO VYSKYTUJÍ A OBCHODNÍK NEMUSEL STRÁVIT DENNĚ NĚKOLIK HODIN INDIVIDUÁLNÍM ODPOVÍDÁNÍM NA OTÁZKY KTERÉ SE ZDE FORMOU ODPOVĚDÍ NACHÁZEJÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ, ALE MÁLOKDO PODMÍNKY PRODEJE ČTE A JÁ STÁLE VÍCE ČASU MÍSTO ŠITÍ TRÁVÍM ODPOVÍDÁNÍM NA ZCELA ZÁKLADNÍ OTÁZKY.


Osobní předání je možné pouze v Ostravě -Porubě po osobní domluvě. Já bydlím v okrajové vesničce Dobroslavice, což není zrovna dostupná lokalita
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!! ZBOŽÍ ZA NIC NEMĚNÍM, OPRAVDU JEN PRODÁVÁM A PŘIJÍMÁM PLATBU NA ÚČET A NE V NATURÁLIÍCH !!!!!!!
Tím, že si u mně objednáte zbožíčko, jste seznámení s podmínkami prodeje, protože ty jsou tady pro vás a pro snadnější komunikaci mezi námi. Sledujte prosím vzkazy na mém bazárku, které informují o nečekaných událostech v odesílání balíčků, slevách či jiných akcích. Při neočekávaných situacích píšu změny formou vzkazů, jelikož nejsem schopná psát jednotlivě každému zákazníkovi, objednávek je velká spousta. Stejně tak je nad mé možnosti psát každému zvlášť zdali dorazila platba.
Mimibazárek využívám jako doplněk ke své práci, protože mně to baví a jste spokojení s mým zbožím,ale nikdy tady nesedím 24hod denně a dokonce jezdím i na služebky, takže pokud se neozvu třeba i dva dny , nebojte se, že nereaguji. Určitě se vám ozvu po svém návratu :-D.
Snažím se odpovídat do 48hodin, pokud se tak nestane, kontaktujte mně prosím znovu. Děkuji. Stane se, že přehlédnu .
Zboží zasílám většinou 1x týdně, ale až po připsání platby na bankovní účet, který kontroluji 1x týdně nebo po doručení peněz na jméno. Pokud mně požádáte, že spěcháte, pohlídám si balíček a pošlu dříve, ale standartně zasílám do 1týdne (pokud vyrazím nečekaně na služebku, tak se někdy stane, že i později, ale balíček vždy dorazí na určenou adresu :-) )Variabilní symbol Vám zašlu po rezervaci, NEZAPOMEŇTE UVÁDĚT platby se bez něho špatně dohledávají! Po obdržení zásilky mi prosím napište, abych věděla, že vše proběhlo v pořádku. Doklad vám přiložím na požádání do balíčku.

Upřednostňuji platby převodem na bankovní účet, což lze i poukázkou typu A, popř. poštovní poukázkou na jméno typu C. Na dobírku nezasílám !!!!!!!!!!!!! Na Slovensko zatím nezasílám. Cena poštovného se odvíjí od tarifů České pošty. U zakázek je cena navýšena ještě za balné a bankovní poplatek.
,
Při reklamaci nového zboží hradí poštovné zákazník a pak dojde na dohodu , podle vady zbožíčka. ( Zatím naštěstí za několik let k reklamaci nedošlo :-) ).

PROSÍM, ABY VŠICHNI RESPEKTOVALI AUTORSKÉ PRÁVO MÝCH VÝROBKŮ A NEKOPIROVALI JEJ !!! DĚKUJI.


ORIENTAČNÍ VELIKOSTI - KUKLY A NÁKRČNÍKY ROLÁKOVÉ - 100% polyestr jemný polar fleece - nekousavý a příjemný na tělo. Nákrčníky jsou příjemně elastické a krásně se přetahují přes hlavu, ale neodstávají od krku, jelikož pěkně přilnou pod bradičkou.
Pro velký zájem osvětluji velikosti:
vel. 80 - 92 spadá do kategorie č.1
vel. 98 - 122 spadá do kategorie č.2
vel. 128 - 146 spadá do kategorie č.3
vel.M dospělá na menší obvod hlavy
vel. L dospělá na větší obvod hlavy
Podmínky byly naposledy upraveny: 13.5.2020, 19:47
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt