PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Děkujeme za Váš zájem o naše zboží. Nabízené nové zboží je z dovozu od ověřených zahraničních dodavatelů z EU, prvotřídní kvality. Velikosti odpovídají běžnému číslování ( viz tabulka velikostí ), na ev. odlišnosti je upozorňováno v popisu.

Veškeré objednávky jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem prodávajícího a vyjadřuje tímto svůj souhlas s nimi.

Platba za zboží je očekávána do 7 dnů, samozřejmě po domluvě lze termín prodloužit. V podkladech k platbě obdržíte příslušný variabilní symbol, který použijte v převodním příkazu jako identifikaci Vaší platby. Pokud zboží nebude ve stanovené lhůtě zaplaceno bez vysvětlení, je uvolněno jinému zájemci.

Po dohodě je možno zaslat zboží i na dobírku. Vyhrazujeme si právo rozmyslu v každém jednotlivém případě zvlášť - je přihlíženo i k uděleným hodnocením na MMB.

Poštovné činí 100,- Kč, na dobírku 130,- Kč.

Prodávající má právo odstoupit od kupní smlouvy v případě, že plnění se stává nemožným. Prodávající si vyhrazuje právo na zrušení objednávky v případě uvedení chybných údajů kupujícím v objednávce.

Veškeré smluvní vztahy a popřípadě vzniklé reklamace jsou řešeny dle příslušných platných paragrafů Obchodního a Občanského zákoníku. Peníze jsou vraceny na udaný bankovní účet, pokud bude zákazník požadovat vrácení peněz poštovní poukázkou, je odečten od nárokované částky poplatek za poukázku. Faktura za zboží je součástí dodávky.

Zákazník může do 14-ti dnů od převzetí zboží odstoupit od smlouvy a zboží vrátit prodávajícímu. Poštovné při vrácení zboží platí kupující.
Pokud se tak rozhodnete, zašlete zboží na naši adresu KOOB Trade s.r.o., Letkov 237, 32600 Plzeň.
Zboží musí být nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování a v původním obalu. Neposílejte zboží na dobírku, nebude převzato. Po obdržení vráceného zboží a kontrole jeho stavu Vám zašleme odpovídající částku zpět převodním příkazem. Uhrazenou cenu zboží je dodavatel povinen vrátit zpět spotřebiteli, pokud tento odstoupil ve lhůtě a vrátil zboží v bezvadném stavu.

Pro zákaznice z Plzeňska: Nemáme k disposici žádné obchodní prostory, kde by mohlo být zboží předvedeno nebo odzkoušeno. Osobní odběr ze stejných důvodů není preferován! Pouze internetový prodej!

Veškeré dotazy a objednávky zaslané ve dnech pracovního klidu, o svátcích a ev. v době dovolené budou vyřízeny nejbližší pracovní den.

Přejeme příjemné chvíle u nakupování.

Sabina Krýslová
Podmínky byly naposledy upraveny: 25.9.2017, 9:07
© 2004-2019 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt