PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
PODMÍNKY PRODEJE

DOBRÝ DEN - VŠEM NAKUPUJÍCÍM - DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU MÉHO ALBA
PŘEJI PŘÍJEMNÉ NAKUPOVÁNÍ - KDYŽ BUDETE MÍT JAKÝKOLI DOTAZ PIŠTE DOMLUVÍME SE- POKUD BUDETE CHTÍT ZBOŽÍ VRÁTIT DOMLUVÍME SE ALE NEVRACÍM POŠTOVNÉ. A na vrácení zboží je pouze týden od doručení včetně víkendu MÁM ZKUŠENOSTI ŽE JEDNA PANÍ VZALA VĚC NA AKCI A PAK MY JÍ VRÁTILA .PREFERUJI VÝMĚNU ZA JINÉ ZBOŽÍ.

ZBOŽÍ VE SLEVĚ NEVYMĚŇUJI A NEBERU NA ZPĚT - ZVAŽTE NÁKUP!!!!!!!
ZBOŽÍ JE NĚCO PO NAŠICH DĚTECH A MÉ RODINĚ A NĚCO OD KAMARÁDŮ.


PROSÍM NAKUPUJÍCÍ, ABY PŘI OBJEDNÁVCE ROVNOU UVÁDĚLY ADRESU-USNADNÍTE PRÁCI MĚ A NĚKDY URYCHLÍTE ODESLÁNÍ BALÍČKU. DĚKUJI


VŠE CO JE V NABÍDCE JE SKLADEM

NEPOSKYTUJI FOTO NA POSTAVĚ.NENÍ V MÉ ČASOVÉ MOCI PŘEFOCOVAT.!!!!!!!!!DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

Vybrané zboží Vám rezervuji 24hodin - (tím je myšleno) - že máte 24hodin -aby jste se rozhodli-zda danou věc chcete nebo ne .V případě závazného objednání ,máte danou věc automaticky stranou a rezervovanou pouze pro Vás .
U každé inzertní foto jsou uvedeny míry a velikost, takže prosím, pečlivě čtěte a měřte, z důvodu špatné velikosti peníze nevracím - taktéž bych prosila o shovívavost při mnou naměřených číslech - stává se, že míra je 2 +- cm, nelze vždy změřit úplně tip ťop, hlavně elastické oblečení...
OBLEČENÍ JE NUTNÉ PŘED NOŠENÍM VYPRAT , NEPERU MUSELA BYCH ZVÝŠIT CENU , může se stát že věci jsou ušmudlané.
Popis věcí se snažím popsat a nafotit dle stavu zboží , ale může se stát že něco přehlédnu , pokud budete mít jakýkoli dotaz ke zboží napište,odpovím co nejdříve to půjde ,nejdéle však do 24h. Chodím do práce a nemám přístup k netu.


ZPŮSOP PLACENÍ:
-

Prosím o zaplacení do 7 dnů počítejte i s převodem.Převod trvá 2 až 3 pracovních dní ,na připsání čekám nejdéle 7 pracovních dní v případě neuhrazeného zboží v tomto termínu ,bude daná věc daná dále k prodeji a Vám uděleno špatné hodnocení.V případě , že čekáte na mateřskou a podobně - můžeme se dohodnou o prodloužení placení.
PŘEDÁNÍ JE MOŽNÉ I OSOBNĚ JÍLOVÉ U DĚČÍNA


ZPŮSOB DODÁNÍ:
-
Zboží je posíláno prostřednictvím České pošty po připsání platby na účet v nejbližším termínu -baličky zasíláme 2x týdně
Balíčky posílám max. dva , tři dny pracovní od připsání platby na účet.

Pokud odjíždíte na dovolenou,nebo potřebujete balíček odeslat přednostně není problém se domluvit.. Potřebuji výpis z účtu o stržení peněz ( né výpis o zadání platby)
Na DOBÍRKU nezasílám!!!!

Obyčejné zásilky jsou zasílány pouze na Vaše vyžádání a Vaše RIZIKO

Lhůta pro dodání zboží se řídí vnitřními předpisy a tarify České pošty (doporučené zásilky obvykle bývají do druhého dne, pojištěné balíky obvykle 2-3 dny )

REKLAMACE:

Pokud se stane že na zboží je vada kterou jsem přehlédla , musíte mě ihned kontaktovat a domluvíme se.


_____________________________________________________________________
Podmínky byly naposledy upraveny: 8.11.2016, 11:12
© 2004-2020 CZECH NEWS CENTER a.s. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Osobní údaje | Kontakt