PODMÍNKY PRODEJE

Stáhnout aktuální Podmínky prodeje ve formátu PDF
Milé maminky,

jsme moc rádi, že jste k nám nakoukli a třeba si i něco vybrali.

SOUKROMÝ PRODEJ
Nejsem komerční prodejce, jedná se o soukromý prodej nošených a použitých věcí po mých dětech a mně, příp. známých. Věci i s visačkami jsou věci, které jsme neunosili.

U každé věci se snažím uvést skutečný stav, ráda zodpovím jakékoliv případné dotazy, přeměřím či zašlu více fotek na mail.
Za zboží se platí převodem na účet a k ceně zboží je nutné připočítat ještě cenu poštovného. Prosím, dejte mi vědět o provedené platbě.
Po připsání peněz na účet se snažím balíček co nejdřív odeslat. Balíčky zasílám doporučeně a budu Vás o zaslání informovat. Na Vaše přání a riziko mohu poslat i obyčejně.
Na dobírku nezasílám.
Prosím o zprávu o doručení balíčku.
Poštovné účtuji dle tarifu české pošty.
Prosím, nežádejte o slevy, ceny mám pevné.
O výměnu zboží zájem nemám.
Neregistrovaným maminkám rezervuji zboží 48 hodin, poté je vracím zpět do prodeje. Děkuji za pochopení.

DOPLŇKY STRAVY
Doplňky stravy, které dále nabízím, prodává firma NUTRISTAR, IČ: 243 06 592, Starochuchelská 29/6, 159 00 Praha 5, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 195163
Jedná se o českou firmu s vlastním výrobním zázemím.

1. Informace o dodavateli
NUTRISTAR s.r.o., IČ: 243 06 592, zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 195163, sídlem Praha 5, Starochuchelská 29/6, PSČ 159 00
Odpovědná osoba: Jana Melicharová, vedoucí prodeje, tel.: 724 888 727, obchod@nutristar.cz
Číslo účtu: 2841053309/0800.
2. Způsob doručení
Zboží se zasílá prostřednictvím České pošty po obdržení platby předem na účet. Poštovné je účtováno dle Ceníku České pošty.
Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.
3. Odstoupení od kupní smlouvy
Kupující má v souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu doručeno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.
V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 1.271 obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do 3 pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Zboží musí být prodávajícímu vráceno nepoškozené a v původním neotevřeném obalu.
Ve lhůtě patnácti (15) dnů od vrácení zboží kupujícím dle čl. 1.282 obchodních podmínek je prodávající oprávněn provést přezkoumání vráceného zboží, zejména za účelem zjištění, zdali vrácené zboží není poškozeno, není-li narušen originální obal či není zboží částečně spotřebováno.
V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 5.1 obchodních podmínek vrátí prodávající plnění poskytnuté kupujícím kupujícímu do deseti (10) dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží dle čl. 1.293 obchodních podmínek, nejpozději však do třiceti (30) dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy kupujícímu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím. Prodávající je taktéž oprávněn vrátit plnění poskytnuté kupujícím již při vrácení zboží kupujícím.
Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.
Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.


Přeji všem maminkám klidný a pohodový nákup :-)).

Jana
Podmínky byly naposledy upraveny: 6.6.2016, 23:50
© 2004-2018 Affectio s.r.o. | Reklama | Podmínky serveru | Ceník členství | Návod pro inzerci | Desatero | Ochrana kupujících | Dobrý prodejce | Kontakt | Facebook